Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
kubus_al

kubus_al

Hmm.... co by tu o sobie napisać?
178.7
Dodane Przejechane Planowane Zdjęcia

Aktywność użytkowników

2014-08-10 10:12:15
kubus_al przejechał trasę Kiekrz - Strzeszynek - Rusałka
Trasa rowerowa nad Rusałkę przez Lusówko i Przeźmierowo z powrotem przez Strzeszynek, Kiekrz i Tarnowo Podgórne szybka, płaska trasa, częściowo szosowa ale większość w terenie i po ścieżkach rowerowych Pierwszy odcinek to trasa terenowa wzdłuż jez.Lusowskiego - szeroka, miejscami piaszczysta z kilkoma niewielkimi podjazdami. Kolejna część to szosa biegnąca od Batorowa do Przeźmierowa o niewielkim natężeniu ruchu samochodowego. Kolejny etap to najmniej przyjemny odcinek trasy tzn. przejazd przez Przeźmierowo do Smochowic - w całości ruchliwą szosą. Na wysokości jez.Kierskiego odbijamy w prawo od szosy i następnie ciekawą trasą leśną aż do przejazdu kolejowego w Psarskich. Potem już szeroka i utwardzona ścieżka rowerowa wzdłuż jez.Strzeszyńskiego (południowy brzeg) aż nad Rusałkę gdzie można chwilę odpocząć - polecam szczególnie kawę w budce u p.Halinki. Po objechaniu Rusałki rozpoczynamy powrót trasą do Strzeszynka i wzdłuż jeziora (północnym brzegiem) docieramy z powrotem do Psarskich kolejny odcinek to szosa wzdłuż Kiekrza z daługim i stromym podjazdem w kierunku Kobylnik gdzie przecinamy trasę na Szamotuły i kierujemy się na Sady, żeby w połowie drogi odbić na terenową i płaską trasę w kierunku Tarnowa Podgórnego, a następna część to trasa szosą przez Tarnowo Podgórne w kierunku Rumianku gdzie przecinamy trasę A2 w kierunku Jankowic z Jankowic kierujemy się już prosto na Drwęsę piekną leśną drogą wysadzaną akacjami.
2013-08-23 14:18:45
kubus_al dodał i przejechał trasę Z częsci wypoczynkowej do latarni morski
Trasa z powodu budowanego gazoportu nie należy dla malowniczych, ale jej cel jest wart każdego kilometra :)
2013-08-23 14:10:39
kubus_al przejechał trasę Dookoła Świnoujścia
Trasa dookoła Świnoujścia - przez centrum, port, wiatrak, promenadę. Trasa wyłączeni drogami rowerowymi lub mało uczęszczanymi ulicami.
2013-08-23 14:07:52
kubus_al dodał i przejechał trasę Droga Dębińska - Starołęka - Droga Dębiń
Trasa całkiem przyjemna, spokojna. Idealna dla bardzo początkujących