Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower
kargulgt

kargulgt

Hmm.... co by tu o sobie napisać?
701.8
Dodane Przejechane Planowane Zdjęcia

Aktywność użytkowników

2017-05-29 10:45:32
kargulgt przejechał trasę Jurajski Szlak Orlich Gniazd
Szlak poprowadzony jest po Wyż. Olkuskiej i Krakowsko-Częstochowskiej. Trasa rozpoczyna się przy pętli tramwajowej na O. Widok w Krakowie. Biegnie na zachód przez tereny Tenczyńskiego Parku Krajobrazowego do Rudna, gdzie można zobaczyć ruiny zamku Tenczyn. Dalej szlak prowadzi przez Tenczynek, Krzeszowice i tereny Parku Krajobrazowego Dolinki Krakowskie do Olkusza. Dalej trasa wiedzie na teren Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd, który swą nazwę zawdzięcza położonym wśród skalistych wzgórz zamkom i strażnicom zwanym Orlimi Gniazdami. Kolejno zobaczyć można ruiny zamków Rabsztyn i Bydlin, skaliste wąwozy rezerwatu Ruskie Góry, ruiny zamku Smoleń i Ogrodzieńca w Podzamczu (jednego z największych w Polsce). Przez dzielnice Zawiercia szlak dociera do zamku Morsko i urokliwymi dróżkami do zamków Bobolice, Mirów, Ostrężnik i Olsztyn, a następnie do Częstochowy.
2017-05-06 23:30:31
kargulgt dodał i przejechał trasę Trochę Puszczy Białowieskiej
trasa bardzo łatwa , nam posłużyła jak rozgrzewka do sezonu ;) Przy pięknej pogodzie można się pokręcić po Siemianówce i po puszczy dłużej , nam aura nie sprzyjała w dniu wyprawy więc na szybko przejechana trasa , w puszczy było przyjemnie bo nie było wiatru . Ostatnie metry trasy pokonałem obok roweru pękł mi nowy łańcuch :]
2017-05-06 22:57:30
kargulgt dodał i przejechał trasę Stańczyki na koniec weekendu
Tym krótkim wypadem zakończyliśmy 3 dniowy weekend na Suwalszczyźnie, mała pętla z całym przekrojem nawierzchni .Pierwsza część trasy bardzo szybka po asfalcie, osobiście najbardziej mi się podobała środkowa część tego kółka , widoki pierwsza klasa , ta różnica poziomów , jezioro w dolinie a później piękne mosty - nie spieszyliśmy się na tym odcinku. Ostatni kawałek trasy to na początku luźne piaski i ponad 200 kilometrach przejechanych przez wcześniejsze dwa dni odczuliśmy dość mocno. Było bardzo ciepło więc przez to może tak wysuszyło ten kawałek drogi . Końcówka znowu jest po asfalcie :)
2017-05-06 22:23:29
kargulgt przejechał trasę Błaskowizna-Gulbieniszki-Jeleniewo-Hańcz
Trasa bardzo malownicza jak cała Suwalszczyzna. Jest sporo podjazdów, ale rekompensatą są szybkie zjazdy :)
2017-05-06 22:21:06
kargulgt przejechał trasę Okrążenie jeziora Wigry
Bardzo zróżnicowana krajobrazowo trasa prowadząca na około jeziora Wigry. Okrążając je należy trzymać się zielonego szlaku.
2017-05-06 22:14:06
kargulgt przejechał trasę Białystok-Rezerwat Krzemianka-Kopisk ...
Lipcowy wypad do Rezerwatu Przyrody Krzemianka, dalej do Miejscowości Kopisk i powrót przez las do Białegostoku.
2017-05-06 20:56:29
kargulgt planuje przejechać trasę Kopna Góra i okolice.
2016-09-20 22:41:52
kargulgt planuje przejechać trasę Wschodnia granica -dzień 6