Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower
kamlt

kamlt

szczodrkowice
Hmm.... co by tu o sobie napisać?
642.3
Dodane Przejechane Planowane Zdjęcia

Aktywność użytkowników

2013-12-09 11:35:22
2013-08-27 18:44:11
kamlt dodał i przejechał trasę Ze Skały do Katowic przez Ogrodzieniec
Ze Skały jedziemy drogą nr 794 na Wolbrom, w miejscowości Sucha skręcamy na Gołaczewy, skąd jedziemy na zarzecze, gdzie skręcamy w lewo. Za miejscowością wjeżdżamy na ulicę Polną, i przez pola docieramy do drogi na Bydlin, skręcamy w lewo. W Bydlinie wjeżdżamy na niebieski szlak rowerowy, którym jedziemy do Ryczowa, skąd do Podzamcza prowadzi wiele dróg. Z pod zamku Ogrodzieniec wjeżdżamy na drogę nr 790, przejeżdżamy przez Ogrodzieniec i za nim, na końcu prostej skręcamy w prawo, na Łazy. Jedziemy prosto, aż dojedziemy do torów, nad którymi przejeżdżamy kładką. Potem wjeżdżamy na drogę nr 798, którą jedziemy do końca. Jak ktoś zna miasta konurbacji Śląskiej, to radzę wybrać lepszą drogę, niż ta zaznaczona na mapie, bo ja nie dość, że jechałem dookoła, to jeszcze trójpasmowymi arteriami, wliczając w to drogę ekspresową!
2013-08-21 12:44:11
kamlt dodał trasę Tarnów-Niepołomice-Skała
Trasa w większości bardzo przyjemna, drogami o małym ruchu samochodowym. Jednak trudna, ze względu na długość, a także podjazdy na końcowym odcinku.