Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]

O serwisie

Serwis mojrower.pl (dawniej pedaluj.pl) skierowany jest do wszystkich miłośników jazdy na rowerze, którzy chcą podzielić się swoimi wyprawami, lub po prostu szukają inspiracji. To miejsce gdzie każdy może wymienić się wrażeniami ze swoich wypadów rowerowych.

Byłeś ostatnio na ciekawej przejażdżce? Świetnie się bawiłeś, a Twój aparat wypełniony jest pięknymi zdjęciami mijanych krajobrazów? Podziel się tym ze społecznością mojrower.pl!

Serwis pozwala w łatwy sposób wyznaczać trasę wycieczki na wirtualnej mapie, a dzięki temu inni użytkownicy będą mogli z niej skorzystać. Możesz dodać także wszystkie ważne informacje, takiej jak: ciekawe miejsca, piękne zabytki, czy miejsca gdzie można dokonać niezbędnych napraw i zaopatrzyć się w prowiant. Podczas wycieczki zrobiłeś film lub zdjęcie z którego jesteś naprawdę dumny? Pokaż je innym!

Mojrower.pl daje niepowtarzalną okazję do korzystania z autorskich tras innych użytkowników serwisu. Wszystkie informacje umieszczone przy opisie trasy to prawdziwa skarbnica turystycznej wiedzy, niezbędna przy planowaniu wycieczek. A co najciekawsze - można dokładnie zapoznać się z profilem trasy, który wskaże nam wysokość n.p.m. w wybranym miejscu trasy.

Już teraz dołącz do społeczności mojrower.pl!