Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower
Ilona

ilka

Gdynia
Hmm.... co by tu o sobie napisać?
274.8
Dodane Przejechane Planowane Zdjęcia

Aktywność użytkowników

2014-08-18 11:04:04
ilka przejechał trasę Puszcza Dzarlubska
Witam. Chciałbym przedstawić ciekawą trasę na niedzielne popołudnie. Wycieczkę rozpoczynamy w miejscowości Gnieżdżewo przy stacji PKP Swarzewo. tam rozpoczyna się droga rowerowa do Krokowej. Wybudowana została na nasypie nieczynnej linii kolejowej. Drogą rowerową jedziemy do Krokowej. W miejscach gdzie znajdowały się stacje teraz można odpocząć na ławeczkach i poczytać o zabytkach w tym regionie. W krokowej kierujemy się na Stażyno gdzie skręcamy w prawo i trzymając się szlaku rowerowego jedziemy przez las do Mechowa gdzie znajdują się groty (wejść można do godz. 17) ja dojechałem 5 po i już było zamknięte. Z grot mechowskich cofamy się do cmentarza i skręcamy w lewo i jedziemy prosto (nie zniechęcajmy się jakością drogi po wjechaniu do lasu jest bardzo dobra) . Trzymając się oznaczeń szlaku rowerowego i konnego dojeżdżamy do Wejherowa. Dalej każdy jedzie w swoim kierunku.
2013-11-17 12:37:03
ilka przejechał trasę Gdynia Pogórze - Rewa