Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower
haski73

haski73

Koszalin
Hmm.... co by tu o sobie napisać?
357.5
Dodane Przejechane Planowane Zdjęcia

Aktywność użytkowników

2016-09-16 20:57:59
haski73 przejechał trasę Kołobrzeg w obie strony
2016-09-16 20:45:01
2016-03-29 12:05:34
2016-01-26 11:30:47
haski73 przejechał trasę Koszalin - Mścice - Mielno
Jeżeli dysponujesz wolnym czasem (co najmniej półtorej godziny), możesz wybrać się tak jak ja po południowo-wieczorną porą na zachód słońca, nad morze do Mielna. Wyjeżdżając z Koszalina w kierunku Mielna trafisz na drogę rowerową, która zaprowadzi cię do tej miejscowości. Jest to najstarsza w Polsce droga rowerowa, prowadząca prawym poboczem dróg (dawne torowisku przedwojennej linii tramwajowej)a zarazem najdogodniejszy dojazd na mieleńskie plaże, połączony z siecią dróg rowerowych na terenie Koszalina. Trasa wiedzie wzdłuż drogi Poznań - Kołobrzeg, skrajem pięknego lasu bukowego. Na pierwszym skrzyżowaniu za miastem jedziemy prosto (w prawo droga do Jamna i północnej dzielnicy Koszalina - Przylesie). Jadąc dalej, po lewej stronie mijamy Hotel i restaurację "VERDE", a po prawej stację benzynową. W Mścicach jedziemy prosto i kierując się znakami drogowymi. Skręcamy na światłach w prawo, w kierunku Mielna. Tu ponownie, aż do samej miejscowości, szlak wiedzie polami. Docieramy na miejsce. Po prawej stronie mijamy informację turystyczną, a po lewej dworzec PKP. Ścieżka rowerowa kończy się, a my poruszamy się ulicami Mielna.