Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower
dellilah

dellilah

Hmm.... co by tu o sobie napisać?
0
Dodane Przejechane Planowane Zdjęcia

Aktywność użytkowników

2018-04-22 19:26:41
dellilah dodał komentarz do trasy Kraków - Łączany
75 km trasa na stopień wodny w Łącznach. Czasowo około 5 godz. z odpoczynkiem w Łączanach:) Początek Trasy jak na tor kajakowy pod autostradą. Następnie przejazd kładką wzdłuż A4, ulicą Mirowską, dojazd do drogi nr 780 skrótem przez ul. Orlą i Bielańską. Na krzyżówce Orlej z księcia Józefa skręcić jak na Kryspinów. Przez resztę trasy kierować się wg. drogowskazów na Liszki, Czernichów. Na rondzie w Czernichowie skręcić w prawo. W Rusocicach skręcić w lewo na Łączany. Zaraz za krzyżówka tablica granicy powiatów krakowskiego i wadowickiego. Po przejechaniu mostu nad stopniem wodnym skręcić na najbliższej krzyżówce w lewo. Po dojechaniu do skrzyżowania z drogą nr 44 kierować się na Kraków. W Krakowie drogą przez Ruczaj, ulicami Kapelanka, Monte Cassino. Wracamy pod Wawel. Powodzenia.
2018-04-22 19:22:55
dellilah planuje przejechać trasę Kraków - Łączany
2018-04-07 09:19:34
dellilah planuje przejechać trasę po fortach Twierdzy Kraków