Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower
anykey

anykey

Poznań
1144.1
Dodane Przejechane Planowane Zdjęcia

Aktywność użytkowników

2016-09-19 17:04:18
anykey dodał i przejechał trasę Osinów Dolny - Wriezen-Osinów Dolny
Przyjemna przejażdżka dla zabicia czasu - najpierw szlakiem Nysa-Odra wzdłuż rzeki, później daną linią kolejową do Wriezen, kolejny szlak (oficjalny) poprzez pola i z Bad Ferienwalde do Osinowa.
2016-09-19 16:55:37
anykey dodał i przejechał trasę Kostrzyn - Cedynia szlakiem D12
Klasyczna trasa niemiecką ścieżką Odra-Nysa. Niewymagająca, choć czasami monotonna.
2016-09-18 21:34:22
anykey dodał i przejechał trasę Osinów-Niederfinow-Osinów
Wycieczka z Osinowa do podnośni statków (śluzy wannowej) w Niederfinow - warta każdego wysiłku dla osób interesujących się techiką choć tutaj ten wysiłek to niedogodność związana z faktem iż większość trasy prowadzi bardzo zniszczonym asfaltem (a Bralitz-Neuhagen to kocie łby) i jazda jest nieco uciązliwa. Śluzy nieopisuję bo łatwo ją sobie wygooglać.
2016-09-12 13:18:02
anykey dodał i przejechał trasę Winnagóra-Mierzyn-Bielsko-Winnagóra
Wypad na obiad do Międzychodu, z wizytą nad j. Maszyna i Mierzyn. Wycieczka niemęcząca choć kilka fragmentów piaszczystych. Godna polecenia gdyż dodatkowo daje możliwości jej rozszerzenia na inne miejscowości i jeziora.
2016-09-12 13:10:20
anykey dodał i przejechał trasę Przewóz-Wymiarki-Gozdnica-Przewóz
Dłuższa wycieczka po Borach Dolnośląskich, drogi lepszej jakości niż w okolicach Sobolic, twarde, dostępne dla rowerów trekkingowych. Wiele możliwości dla bocznych wypadów czy korekty szlaku - sugeruję taką na końcowym odcinku leśnego fragmentu za Lipną - zjazd w jego połowie na główną drogę asfaltową będzie dobrym pomysłem ze względu na piaski tamże zalegające. Odcinki leśne bezludne, ciche i pełne zwierzyny. Bardzo dobrej jakości (dla rowerzysty) droga między Wymiarkami a Lipną (droga zakładowa nadl. Wymiarki). Szczerze zachęcam.
2016-09-12 13:00:10
anykey dodał i przejechał trasę Wolfsradweg
Klasyczna pozycja wśród górnołużyckich szlaków. Jako bonus objazd jeziora Barwaldzkiego - z możliwością przyjrzenia się jak można gospodarować tereny kopalniane. Lasy, jeziora, rozległe panoramy (także na czynną kopalnię węgla brunatnego). Atrakcyjną możliwością jest rozpoczęcie wycieczki w Nochten - parku głazów narzutowych - można wtedy zrezygnować z j. Barwaldzkiego - lub dopisać sobie te 7-8 km do kalkulacji trasy. ;)
2016-09-12 12:44:09
anykey dodał i przejechał trasę Przewóz-Pieńsk-Podrosche
Dość wymagająca trasa po stronie polskiej - lekka, łatwa i przyjemna po stronie niemieckiej. Bardzo uciążliwy odcinek między Sobolicami a Prędocicami - nie dla rowerów z wąskimi oponami, nawet po deszczach stabilizujących piaski. Niewygodę rekompensują widoki ze skarpy Nysy, cisza panująca w lesie i późniejszy powrót szlakiem Odra-Nysa po drugiej stronie rzeki. Uwaga - sugeruję ominięcie odcinka za wsią Bucze w okolicach stawów hodowlanych - w 2016 r. byliśmy tam chyba jedynymi rowerzystami, szlak miejscami całkowicie zarośnięty, na długich odcinkach zryty przez dziki - uważając można wjechać na główną drogę a potem pojechać na Dobrzyń (nie Lipnę).
2016-09-12 12:26:10
anykey dodał i przejechał trasę Chmielno - pętla
Krótka i szybka pętla wokół Chmielna, z podjazdami i zjazdami - nieco wymagająca ale dostępna dla wszystkich.
2016-09-12 11:59:32
anykey dodał i przejechał trasę Międzyzdroje-Lubin-Międzyzdroje
Krótki wypad na lody i do punktu widokowego na Zalew Szczeciński - warto mimo iż trasa biegnie wzdłuż dość ruchliwej droki (a czasem nawet nią zsamą).
2016-09-12 11:42:25
anykey dodał i przejechał trasę Świnoujście-Garz-Heringsdorf-Świnoujście
Spacer po niemieckiej części Uznamu, bez większych trudności i problemów, dostępna dla każdego.