Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
Wojtek_Dz

Wojtek_Dz

Katowice
Na rowerze jeżdżę amatorsko bez teoretyzowania i pisania doktoratów. Moje średnie dystanse to 20-25km, czasem zdarzy się więcej, zapraszam do znajomości.
33.3
Dodane Przejechane Planowane Zdjęcia

Aktywność użytkowników

2017-08-22 12:25:10
Wojtek_Dz planuje przejechać trasę Pustynia Błędowska
2017-08-22 10:07:00
Wojtek_Dz przejechał trasę Pętla wokół Parku Chorzowskiego
Pętla biegnie przez WPKiW znajdujący się na granicy Katowic i Chorzowa - większość tejże trasy to asfaltowe alejki wśród pięknych leśnych terenów. Naszą przejażdżkę rozpoczynamy na skrzyżowaniu Alei Żyrafy i promenady generała Jerzego Ziętka przy głównej bramie wejściowej do Śląskiego Ogrodu Zoologicznego. Następnym etapem jest przejazd Aleją Fali, przy której znajduje się słynne kąpielisko "Fala", otwarte w sezonie letnim. Trasa dalej biegnie przez Aleję Leśną - jak sama nazwa wskazuje w dużej części prowadzi przez teren zalesiony - jest to także jedno z bardziej wymagających miejsc pętli - tutaj asfaltową aleję charakteryzuje odczuwalne wzniesienie, które kończy się dopiero na skrzyżowaniu z Aleją Planetarium. Reszta trasy to odprężający zjazd i równy teren. Z ciekawszych miejsc zobaczyć możemy jeszcze FreeRide'owe rampy, oraz Stadion Śląski. Pętla idealnie nadaje się na spokojne i rekreacyjne wyjazdy z rodziną bądź treningi.
2017-08-15 07:51:02
Wojtek_Dz dodał trasę Przyjazna 21
2017-08-12 08:54:52
Wojtek_Dz dodał i przejechał trasę Janów-Ochojec-Trzy stawy-Janów
Malownicza trasa poprzez kilka dzielnic Katowic i las pomiędzy Giszowcem a Ochojcem. Tuż przy stawie Janina fajna knajpka gdzie można się napić czegokolwiek a "dzieciory :P" moga zjeść loda. Poprzez większą część lasu jedziemy po asfalcie więc jest bardzo przyjemnie. POLECAM