Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower
TrekPK

TrekPK

Hmm.... co by tu o sobie napisać?
0
Dodane Przejechane Planowane Zdjęcia

Aktywność użytkowników

2019-04-21 19:51:42
TrekPK dodał komentarz do trasy Trasa wzdłuż Bystrzycy i po lasach ...
Trasa dla osób które mają już dość jeździć w koło zalewu i pragną urozmaicenia. Trasa jest stricte terenowa i nie jest przewidziana na rodzinne wycieczki. Jedziemy cały czas wydeptaną ścieżką wzdłuż brzegu Bystrzycy, aż dojedziemy do drugiego mostu. Po przedostaniu się na drugi brzeg dojeżdżamy do asfaltu i skręcamy w lewo aż dojedziemy do kolejnego ( drewnianego) mostu i ponownie się przeprawiamy na drugą stronę. Od tego momentu zaczyna się najfajniejsze LASY KRĘŻNICKIE na marginesie polecam przejechanie ŚCIEŻKI DYDAKTYCZNEJ CZERNIEJWSKIEGO OBSZARU CHRONIONEGO KRAJOBRAZU W KRĘŻNICY JAREK ? zaczynającej się przy szkole /cmentarzu w Krężnicy Jarej. Należy kierować się żółtymi strzałkami machniętymi pędzlem na drzewach. Wracając do naszej trasy od wjechania na drewniany most znajdujemy się na pieszych szlakach PTTK: niebieskim i zielonym zielony jest bardzo łatwy i przyjemny. Ja zachęcam do przejechania niebieskiego, który daje dużo radochy. Szlaki te są bardzo dobrze oznakowane. Generalnie warto pojeździć po samym lesie bo można napotkać naprawdę fajne widok. Przejechałem ten odcinek 28.02.2015, gdzie wszystko było szare, bure a zrobiło to na mnie naprawdę wrażenie! na pewno wrócę tam jak się tylko zazieleni. Na jednym ze zdjęć umieszczam naniesione przeze mnie orientacyjne położenie ścieżki dydaktycznej - kolor czerwony . POLECAM POLECAM POLECAM !!!
2019-04-21 19:49:44
TrekPK planuje przejechać trasę Do źródła Bystrzycy
2019-04-21 19:49:22
2019-04-19 07:03:25