Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower
Sarmata

Sarmata

Hmm.... co by tu o sobie napisać?
87.2
Dodane Przejechane Planowane Zdjęcia

Aktywność użytkowników

2018-07-31 01:57:18
2018-07-31 01:55:50
2018-07-31 01:52:57
Sarmata przejechał trasę Koszalin - Gąski - Koszalin
Trasę rozpoczynamy na ul. Morskiej w Koszalinie i kierujemy się na ścieżkę rowerową Koszalin - Mielno (ścieżka rowerowa jest nowa, więc wygodnie można jechać ze znaczną predkościom, jedynie w Mścicach trafimy na wyboje i dziury). W Mielnie na rondzie skręcamy na Gąski (drugi zjazd lub po prostu odbijamy w lewo) do Mielenka można śmiało jechać ścieżką rowerową. Od Mielenka jedziemy już asfaltem, zmagając się z dziurawą i ostro lepioną nawierzchnią, nawet kilka większych górek tak nie męczy jak wieczne wyboje na drodze. (można też skręcić do Sarbinowa i do Gąsek dojechać polną drogą). W Gąskach (w "centrum") na słupie widnieje strzałka z informacją jak dostać się do latarni. Powrót taki sam lub za Sarbinowem można odbić na Mścice (z pominięciem Mielenka i Mielna)
2018-07-31 01:48:41
Sarmata dodał i przejechał trasę Pętla Jamneńska
Bardzo przyjemna i przyjazna trasa rowerowa, dobra dla każdego, zwłaszcza na rozgrzewkę. Trasa przez ogromną swoją większość wiedzie przez asfaltowe ścieżki rowerowe. W samym Mielnie polecam po minięciu ronda przy wjeździe od strony Mścic odbić w prawo na szutrową ścieżkę biegnącą brzegiem Jeziora Jamno, unika się wówczas ruchu w centrum Mielna. Po minięciu centrum miasta można praktycznie każdą ścieżką biegnącą w lewo (jadąc w kierunku Łaz) zjechać z powrotem na drogę. Od Unieścia asfaltowa droga rowerowa biegnąca obok szosy. Po minięciu Osiek (zaraz za tablicą) ponownie skręcamy w prawo (jadąc w kierunku Koszalina) na drogę z betonowych płyt wiodącą przez las i brzeg jeziora Jamno. Docieramy tak do Łabusza, później przez spokojną wioskę drogą brukowo - asfaltową do Jamna, z którego znowu mamy ścieżkę rowerową wiodącą aż do Koszalina. Uwaga, do końca 2019 roku planowane są roboty drogowe związane z budową obwodnicy Koszalina w ciągu drogi S6. Możliwe zmiany w organizacji ruchu na odcinku Jamno - Wlot do Koszalina. W lipcu 2018 wygląda to tak, że trzeba przejechać około 300 metrów tymczasową drogą przy budowie, żeby trafić na starą ścieżkę rowerową do miasta (wjazd przy ogrodach działkowych).