Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower
Rufin1203

Rufin1203

Hmm.... co by tu o sobie napisać?
56.7
Dodane Przejechane Planowane Zdjęcia

Aktywność użytkowników

2017-05-03 07:28:34
Rufin1203 planuje przejechać trasę Krnov - Opawa
2017-05-01 19:36:45
Rufin1203 przejechał trasę Piasek - Tychy Paprocany
Bardzo dobra trasa na rodzinna wycieczkę rowerową. Trzeba oczywiście przemyśleć czy dzieci dają rade przejechać tam i z powrotem łącznie 30 km. Start - Z miejscowości Piasek - w kierunku DK1 do Studzienic. - w Studzienicach skręcamy w lewo na tzw. rurociąg i jedziemy piękną (ale dziurawą) drogą asfaltową cały czas prosto aż do DK1. W tym miejscu jest niebezpieczne przejście na drugą stronę drogi dwupasmowej. Po przejściu na drugą stronę DK1 po 15 metrach skręcamy w prawo w las i po 2 km dojedziemy tym samym do mostku na rzece. Przed mostkiem skręcamy w prawo i po 200 metrach cieszymy się pięknym krajobrazem jeziora na Paprocanach. Droga powrotna. Wracamy na drogę którą dojechaliśmy do jeziora (czyli od mostku jakieś 600 metrów) i skręcamy na drogę książęcą w prawo. Dojeżdzamy do drogi głównej (kobiór-tychy) i przejeżdzamy przez nią na drugą stronę. Jedziemy dalej obok PKP i dalej pod mostem i wpadamy w mały gaik gdzie na końcu jest przejazd pod torami kolejowymi (umiesciłem na zdjęciach) po wyjechaniu z "tunelu" jedziemy w lewo. Po około 1 km skręcamy w lewo (jest to miejsce prawie że charakterystyczne ponieważ na tym skrzyżowaniu w lesie jest ogrodzony siatką...las) Kierujemy się tym samym do Piasku. Po wyjeździe z lasu jedziemy w lewo aż dojedziemy do miejsca Startu. Polecam tą trasę - praktycznie zerowy ruch samochodowy (nie licząc dojazdu do Studziennic) - i mocno uczęszczana trasa rowerowa. Poza tym duuuuuuużo cienia.
2017-05-01 07:18:44
Rufin1203 planuje przejechać trasę Wokół jeziora Goczałkowickiego