Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower
Przemek Domżała

Przemek Domżała

Otwock
Jak mnie najdzie, to pojeżdżę :) Czysta amatorka.
55.4
Dodane Przejechane Planowane Zdjęcia

Aktywność użytkowników

2016-06-08 13:45:48
Przemek Domżała planuje przejechać trasę Warszawa - Otwock
2016-06-08 13:45:42
2016-06-08 13:11:39
Przemek Domżała dodał zdjęcia do trasy Otwock - Czersk
2016-06-08 12:55:30
Przemek Domżała przejechał trasę Otwock - Czersk
1. PKP Otwock jest doskonałym miejscem zbiórki, z Warszawy można tu dotrzec SKM S1 jak równiez KM (kierunek: Dęblin; Otwock, Pilawa). 2. Na skrzyzowaniu dróg: Andriolego oraz Matejki znajduje się sklep ostatniej szansy gdzie, niczym przy wodopoju można się zatrzymać aby napełnić bidony i plecaki. 3. Następnie, Rezerwat na Torfach - piękne, malownicze miejsce, gdzie pośród kleszczy, zieleni, kaczek i mlodych labedzi nalezy wziąć kilka głebokich oddechów na drewnianym pomoście 4. Przedzierając się przez las - ściezkami i trasami, których opanowanie jest dla mnie wielkim wyzwaniem, docieramy do miejscowosci Janów. 5. Przejeżdzamy przez urokliwe miejscowości, należące do Powiatu Otwockiego: Janów, Wygoda, Otwock Wielki (gdzie być może uda się odwiedzić park przy Palacu Bielińskich), Kępa Nadbrzeska, Glinki. 6. Po przeprawie przez Wisłe, znajdziemy się na obrzeżach Góry Kalwarii, skąd okolicznymi drózkami dotrzemy do miejscowości Czersk 7. W Czersku odwiedzimy Ruiny zamku - są one celem naszej wyprawy.