Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower
PiotrowskiGD

PiotrowskiGD

Gdańsk - Sopot
Zapraszam do wspólnych wycieczek rowerowych
243.8
Dodane Przejechane Planowane Zdjęcia

Aktywność użytkowników

2016-08-31 15:37:59
PiotrowskiGD przejechał trasę Wschodnia część polskiego wybrzeża
Witam dziś prezentuję trasę biegnącą nad samym brzegiem "naszego" morza, od miejsca ujścia przez Mierzeję Wiślaną niemal do jej końca. Już samo położenie tej trasy zachęca do jej zwiedzenia. Jest to również zdecydowanie coś dla fanów klimatu nadmorskiego:) Średnia szerokość Mierzei Wiślanej to nieco ponad 1km. Początek trasy umieściłem przy ujściu Wisły w Mikoszewie. Naturalnie w każdej chwili możemy skoczyć na plażę. Trasa moja jednak prowadzi drogą 501, która oddzielona jest od morza pasmem lasu. Nawierzchnia drogi dobra. Jedziemy przez Mikoszewo, tu czeka nas fragment trasy prowadzący lasem. Las się kończy, zaczyna się miejscowość Jantar, tu będzie rozjazd dróg- możemy jechać prosto lub w prawo, w zależności od humoru (nie ma to większego znaczenia). Jedziemy przez Janoszyno, Stegnę. W Sztutowie trzymamy się drogi 501- czeka nas skręt w lewo na skrzyżowaniu głównym w tym miasteczku. Drogą tą będziemy jechać, aż naszym oczom ukarze się krajobraz Zalewu Wiślanego. Do tej pory z drogi widzieliśmy tylko las, łąki, zabudowę miejscowości. Teraz będziemy podążać mając po lewej ręce las, po prawej natomiast nasz zalew. Klimat jest tu bardzo przyjemny. Powietrze rześkie- połączenie klimatu nadmorskiego i dużej ilości drzew a więc walory przyrodnicze. Mijamy ok 6km taką właśnie trasą. Potem wjeżdżamy w las- jedziemy nim ok 10km. Dojeżdżamy do Krynicy Morskiej, niewątpliwie uroczego miasteczka. Teraz pozostał kawałek trasy dla tych ciekawskich:) Można jechać tą trasą aż do końca drogi utwardzonej. Potem zostają już tylko leśne. Dotrzeć można naturalnie do samej granicy. Polecam tą naprawdę wyjątkową trasę:)
2016-08-31 15:21:41
PiotrowskiGD planuje przejechać trasę Wokół Jeziora Łebsko
2016-06-29 20:13:24
2016-06-29 19:22:26
PiotrowskiGD planuje przejechać trasę wzdłuż Polskiego Wybrzeża