Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower
Pevex93

Pevex93

Wisła
Sezon ruszył :)
148.6
Dodane Przejechane Planowane Zdjęcia

Aktywność użytkowników

2014-03-25 16:27:00
2014-03-25 16:23:10
2014-03-25 16:17:10
Pevex93 dodał i przejechał trasę Wisła Skrzyczne Barania Góra i powrót
Trasę zaczynałem z Jawornika i jedziemy w kierunku Malinki. Jak przejeżdżamy Malinkę czeka nas już pierwszy trudny podjazd, nie jest może strasznie stromy lecz naprawdę męczący i dosyć długi. Jeśli już damy radę znajdziemy się na Białym Krzyżu i zdamy sobie sprawę że warto było się pomęczyć, bo z tego miejsca mamy fantastyczny zjazd do samego Szczyrku pod wyciąg krzesełkowy. Przy zjeździe można spokojnie osiągnąć prędkość około 65-70km/h (prędkość osiągnięta przy oponach typowo górskich) Następnie wyjeżdżamy wyciągiem na szczyt Skrzycznego, ale w moim wypadku tylko do połowy, bo druga część była w remoncie i trzeba było się pomęczyć :) (czasami bardzo ostre podejścia bez możliwości jazdy rowerem) z Skrzycznego kierujemy się szlakiem na Baranią Górę. Ta ścieżka jest dosyć zmienna( zjazdy, podjazdy, przez kilka odcinków droga bardzo kamienista, trzeba uważać!) Gdy już dotrzemy na Baranią Górę obieramy szlak obok Białej Wisełki i kierujemy się już cały czas w stronę Czarnego a potem już łatwy powrót do domu. :) Trasa jest superowa, piękne widoki przy zjeździe do Szczyrku i tak samo gdy z Skrzycznego kierujemy się na Baranią, momentami naprawdę cudowne widoki, warto czasem się zatrzymać i popatrzeć w dal przed siebie. Co do trudności trasy, to nie jest to trasa łatwa, są momenty bardzo wymagające i trudne technicznie do przejechania (nie jest to trasa dla całej rodziny). Warto zabrać zapas wody i trzeba zorganizować sobie dobrze czas bo trasa go wymaga. Gorąco polecam!:)
2014-03-19 23:54:58
Pevex93 dodał i przejechał trasę Wisła Czechy Ustroń Wisła
Trasa łatwa, przyjemna w sam raz na niedzielną wyprawę:)