Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower
Michal182

Michal182

Hmm.... co by tu o sobie napisać?
60.1
Dodane Przejechane Planowane Zdjęcia

Aktywność użytkowników

2014-08-22 15:10:25
Michal182 przejechał trasę Ojców - Kraków
W Ojcowie można zauważyć, że teraz już delikatnie robi się coraz bardziej płaski, poza początkowym etapem, kiedy przy wyjeździe z Parku należy pokonać dość wysoką górkę, z której roztacza się bardzo ładny widok na okolicę. Po kilku kilometrach od Ojcowa mamy jazdę z górki aż do samego Krakowa. Należy mieć oczy dookoła głowy i nie szaleć, ponieważ trasa prowadząca przez Januszowice jest bardzo ruchliwa.
2014-08-22 14:58:28
Michal182 przejechał trasę Kraków - Pieskowa Skała
Trasa według czerwonego szlaku Orlich Gniazd. Została lekko zmieniona podczas jazdy. Z Krowodzy dojeżdzamy do ulicy W.Łokietka i jedziemy nią cały czas.Mo wyjechaniu z miasta mamy ulicę następnie Graniczną.Można nią jechać do końca i skręcić w prawo lub wcześniej jak nasza trasa w ulicę Trojadyn i skokojnie sobie przejechać do głównej drogi na Giebułtów. Skręcamy w prawo i pod górę jedziemy pod sam kościół. Od kościoła znowu jesteśmy na szlaku czerownym (mineliśmy ciężki podjazd i drodzę pod mostem gdzie często jest mokro) skręcamy w lewo i jedziemy do końca już dorgi asfaltowej. Szlak prowadzi przez lasek, należy w nim bardzo uważać, gdyż jest wąsko, ślisko oraz stromo. Po wyjechaniu, dojeźdzamy do drogi asfaltowej, skrecamy do góry w lewo i zaraz w prawo (drogowskaz na Prądnik Korzkiewski). Cały czas trzymamy się już szlaku czerwonego aż do Pieskowej Skały, dochodzi nam również czarny szlak rowerowy. Trasa ogólnie bardzo przyjemna, polecam każdemu. Ogólnie łatwa, dużo ciekawych widoków.