Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower
Martuska

Martuska

Hmm.... co by tu o sobie napisać?
62.3
Dodane Przejechane Planowane Zdjęcia

Aktywność użytkowników

2013-08-21 12:18:59
Martuska dodał zdjęcia do trasy Łeba - wycieczka na wydmy
2013-08-21 12:18:59
Martuska dodał i przejechał trasę Łeba - wycieczka na wydmy
Na wycieczkę trzeba zarezerwować większą część dnia. Warto spędzić trochę czasu na wydmach :) Wycieczka zaczyna się pod ogromnym kościołem, w pobliżu wypożyczalni rowerów. Rowery niestety nie są najlepsze, w całej Łebie można spotkać turystów zmagających się z wypożyczonymi maszynami ;) Na szczęście w razie problemów można poprosić o pomoc w wypożyczalniach spotkanych po drodze - przykręcą co trzeba. Lepsze rowery są do wypożyczenia przy wejściu na teren rezerwatu (w miejscowości Rąbka). Wejście na ścieżkę prowadzącą na wydmy jest płatne. Przed samymi wydmami bezpłatny parking rowerowy. W drodze powrotnej warto zahaczyć o port w Łebie - można tam zjeść pyszną, świeżą rybkę! Na końcu wycieczki jedziemy ulicą Kościuszki, najbardziej reprezentacyjnym deptakiem Łeby.
2013-08-21 11:21:06
Martuska dodał i przejechał trasę Dąbrówka Wielka - Zgierz - Rosanów
Na początku kilka podjazdów. W Rosanowie prawie cały czas z górki :)