Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower
Magicdiune

Magicdiune

Świętochłowice
Hmm.... co by tu o sobie napisać?
148.9
Dodane Przejechane Planowane Zdjęcia

Aktywność użytkowników

2013-09-10 06:36:00
Magicdiune przejechał trasę Do Zameku w Chudowie
2013-08-22 05:08:50
Magicdiune dodał i przejechał trasę Świętochłowice - WPKIW Chorzów
Nasza rodzinna zwyczajowa trasa na wypad z dzieckiem - można zaliczyć wiele atrakcji dla pociechy - sami też na pewno skorzystamy polecamy dla rodzinnej rozrywki.
2013-08-21 17:42:04
Magicdiune dodał i przejechał trasę Szlakiem Świętochłowickich placów zabaw
Szlak Świętochłowickich Placów Zabaw wartych uwagi - można spokojnie wybrać się z dzieckiem i zrobić objazdówkę - polecamy
2013-08-21 15:48:03
Magicdiune przejechał trasę nad zaporę w Goczałkowicach
Z parku miejskiego kierujemy się do Al.Niepodległości i zaznaczonym szlakiem dojeżdżamy do jeziora w Paprocanach. Następnie alejką asfaltową jedziemy do przepompowni znajdującą się z tyłu jeziora Paprocańskiego. Po przejechaniu dwóch mostków skręcamy w lewo i dojeżdżamy do zameczku w Promnicach.Jedziemy dalej drogą asfaltową i na skrzyżowaniu skręcamy w prawo. Wjeżdżamy na drogę Książęcą nr 14,która doprowadzi nas do stacji kolejowej w Kobiórze.Od stacji jedziemy w kierunku wiaduktu, przejeżdżamy pod nim i ścieżką po lewej stronie toru kolejowego dojeżdżamy do kładki nad Korzeńcem,przejeżdżamy pod mostkiem i skręcamy w lewo.Drogą leśną nr21 do skrzyżowania z drogą nr19 (Czarkowska) szlakiem czerwonym dojeżdżamy do parku w Pszczynie. Przejeżdżamy go i za znakami jedziemy do zagrody żubrów i dalej do miejsca pamięci poświęconym poległym żołnierzom .Mijamy pola golfowe i dojeżdżamy do skrzyżowania dróg.Przejeżdżamy na drugą stronę i ul.Zdrojowa doprowadza nas do zapory w Goczałkowicach,nasz cel.
2013-08-21 15:38:04
Magicdiune przejechał trasę Pętla wokół Parku Chorzowskiego
Pętla biegnie przez WPKiW znajdujący się na granicy Katowic i Chorzowa - większość tejże trasy to asfaltowe alejki wśród pięknych leśnych terenów. Naszą przejażdżkę rozpoczynamy na skrzyżowaniu Alei Żyrafy i promenady generała Jerzego Ziętka przy głównej bramie wejściowej do Śląskiego Ogrodu Zoologicznego. Następnym etapem jest przejazd Aleją Fali, przy której znajduje się słynne kąpielisko "Fala", otwarte w sezonie letnim. Trasa dalej biegnie przez Aleję Leśną - jak sama nazwa wskazuje w dużej części prowadzi przez teren zalesiony - jest to także jedno z bardziej wymagających miejsc pętli - tutaj asfaltową aleję charakteryzuje odczuwalne wzniesienie, które kończy się dopiero na skrzyżowaniu z Aleją Planetarium. Reszta trasy to odprężający zjazd i równy teren. Z ciekawszych miejsc zobaczyć możemy jeszcze FreeRide'owe rampy, oraz Stadion Śląski. Pętla idealnie nadaje się na spokojne i rekreacyjne wyjazdy z rodziną bądź treningi.