Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower
KrisCross

KrisCross

Gdynia
Morze,góry,rower.
33.3
Dodane Przejechane Planowane Zdjęcia

Aktywność użytkowników

2018-09-16 14:17:34
KrisCross przejechał trasę do Rewy szlakiem ciepłowniczym
Witam. Chciałbym zaproponować alternatywną drogę z Gdyni do Rewy. Trasa jest trochę dłuższa niż tradycyjna przez Kosakowo ale nie ma na niej stromych podjazdów i ruch jest znikomy. Większość trasy biegnie drogą techniczną Elektrociepłowni. Musimy dojechać do ul. Puckiej i tam szukać wjazdu na "Ciepłowniczą" - na początku jest charakterystyczna bramka a na niej kilka znaków drogowych (patrz zdjęcie). proszę nie zrażać się nawierzchnią na wjeździe, po przejechaniu 200 m zaczyna się całkiem przyzwoity asfalt. Jedziemy cały czas prosto, przecinając kolejne skrzyżowania. W Mościch Błotach po przejechaniu koło "kapliczki rowerzystów" musimy skręcić w prawo na dość ruchliwą drogę i po 230 m skręcamy w lewo i dalej jedziemy drogą techniczną. Na rozwidleniu kierujemy się w prawo i dalej jedziemy przez las drogą z płyt betonowych. Po wyjechaniu z lasu kierujemy się w prawo i prosto drogą żwirową mijając po drodze wrak łodzi rybackiej dojeżdżamy do drogi asfaltowej na granicy Rewy. Skręcamy w lewo i drogą asfaltową jedziemy prosto do Rewy.