Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower
Kameleon

Kameleon

Wojnicz
W czasie wolnym lubię uprawiać turystykę rowerową
107.2
Dodane Przejechane Planowane Zdjęcia

Aktywność użytkowników

2016-08-08 11:02:36
Kameleon dodał trasę Rowy-Dolina Charlotty-Rowy
Łatwa przyjemna trasa rodzinna z Rowów do Doliny Charlotty gdzie jest dużo atrakcji jak fokarium, zoo, park linowy, place zabaw dla dzieci, możliwość jazdy konnej , dobre jedzenie,po drodze sklepy, gdzie można uzupełnić płyny. Ok 50% trasy poprowadziłem przez lasy, drogi asfaltowe mało uczęszczane, tylko 2km odcinek na trasie Słupsk-Ustka jest większy ruch , ale są asfaltowe pobocza.Jedna z ładniejszych tras w tym rejonie.
2016-07-28 06:54:30
Kameleon przejechał trasę Sandomierz - Nowe Kichary
Trasa oznakowana fatalnie, choć widnieje na oficjalnych mapkach gminy Sandomierz, składa się z kilku ścieżek i jednego szlaku przez Góry Pieprzowe (czerwony) - przejazd przez G. Pieprzowe raczej niemożliwy, chyba że dla max hardcorów, generalnie około 1 km pod górę trzeba prowadzić rower i nie zgubić szlaku, potem już jest szybka jazda, ale można łatwo zgubić oznakowanie ścieżki, we wsi Nowe Kichary dojechać trzeba do starej baszty na górce, prawdopodobnie baszta datowana jest na kilkadziesiąt lat przed jej przekazaniem zakonowi, a więc koło XVI wieku. I to jest cel wyprawy - polecamy wejście do środka baszty. Dla niewprawnych trasa zajmie około 2,5 godziny (z poszukiwaniem drogi ;-)) dla wyjadaczy to 1,5 godziny (też czas na poszukiwanie drogi). Potem kawa na rynku w Sandomierskim Centrum Kultury i szarlotka z musem malinowym na doładowanie.
2016-07-27 09:01:50
Kameleon dodał i przejechał trasę Pętla po Polskim i Słowackim Spiszu
Według mnie najpiękniejsza trasa rowerowa po polskim i słowackim Spiszu. Zaczyna się i kończy pod zamkiem w Niedzicy długość 62km. Podjazy łącznie ok.900m. Główne Miejscowości: Niedzica Zamek-Niedzica wieś-Kacwin-Osturnia (Słowacja)-Jurgów-Przełęcz nad Łapszanką-Łapsze Wyżne-Łapsze niżne ?Niedzica- Niedzica Zamek. Dobre zaplecze gastronomiczne na całej trasie zarówno po stronie polskiej jak i słowackiej. Piękne widoki poczynając od jeziora Czorsztyńskiego i zamku w Niedzicy a potem przez większość trasy piękne widoki na tatry Bielańskie. Po drodze ciekawe drewniane kościółki. W bacówce w Jurgowie można napić się żentycy i kupić oscypki. Szczerze polecam tę trasę. Zamieszczam plik ze śladem trasy zarówno dla Garmina Jak i dla plików wymiany GPS.W mojej 7 stopniowej skali wycieczka na 6 pkt.
2016-07-27 08:58:37