Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower
Artmo

Artmo

Jestem projektantem, kreatorem i twórcą. Tworze szablony stron internetowych, logotypy, identyfikację wizualną oraz grafikę użytkową. Stale szukam nowych rozwiązań. Wykorzystuję technologię i wiedzę z zakresu rysunku do projektowania najlepszych pod względem technicznym oraz marketingowym projektów graficznych.
35.9
Dodane Przejechane Planowane Zdjęcia

Aktywność użytkowników

2013-08-21 15:48:03
Artmo przejechał trasę Ulicami Siemianowic Śląskich
Start na ul.Tarnogórskiej w rejonie skrzyżowania z ul. Hadamika i Kościelnej. Dojeżdżając do skrzyżowania z droga krajową Nr 4 i 94 skręcamy w prawo, która po dojechaniu do skrzyżowania z sygnalizacją świetlną skręcamy w prawo w ul Zwycięstwa gdzie po lewej stronie mijamy strzelnicę myśliwską i sportową oraz pole golfowe. Po dojechaniu do skrzyżowania z ul Dworską skręcamy w lewo a następnie w prawo w ul. Spacerową, która przechodzi w ul. F.Chopina i 1-go Maja. W rejonie ul Chopina po prawej stronie znajduje się Park Miejski z zabytkowym Pałacem Mieroszewskich i amfiteatrem. W parku znajduje się również sporo alejek gdzie można podziwiać wspaniałą roślinność tj. okazałe dęby. Po dojechaniu do ronda w centrum Siemianowic skręcamy w prawo w ul. Powstańców przemieszczając się główna ulicą Siemianowic dojedziemy do ul S.Staszica gdzie skręcimy w prawo. po minięciu ronda na którym skręcamy w lewo w ul Michałkowicką , która dojedziemy do skrzyżowania z ul Maciejkowicką i E.Orzeszkowej gdzie skręcimy w prawo a następnie w lewo w ul Wyzwolenia. Po prawej znajduje się była fabryka elementów domów FABUD. Po przejechaniu ok 1 km skręcimy w lewo w ul Hadamika gdzie znajduje się się SP nr 13 oraz Harcówka w okolicy której skręcimy w lewo w ul. Przyjaźni następnie po przejechaniu 0,5 km skrecimy w prawo przy Gimnazjum nr 2 a następnie w prawo na ul Kościelną do miejsca startu.
2013-08-21 15:38:04
Artmo przejechał trasę Pętla wokół Parku Chorzowskiego
Pętla biegnie przez WPKiW znajdujący się na granicy Katowic i Chorzowa - większość tejże trasy to asfaltowe alejki wśród pięknych leśnych terenów. Naszą przejażdżkę rozpoczynamy na skrzyżowaniu Alei Żyrafy i promenady generała Jerzego Ziętka przy głównej bramie wejściowej do Śląskiego Ogrodu Zoologicznego. Następnym etapem jest przejazd Aleją Fali, przy której znajduje się słynne kąpielisko "Fala", otwarte w sezonie letnim. Trasa dalej biegnie przez Aleję Leśną - jak sama nazwa wskazuje w dużej części prowadzi przez teren zalesiony - jest to także jedno z bardziej wymagających miejsc pętli - tutaj asfaltową aleję charakteryzuje odczuwalne wzniesienie, które kończy się dopiero na skrzyżowaniu z Aleją Planetarium. Reszta trasy to odprężający zjazd i równy teren. Z ciekawszych miejsc zobaczyć możemy jeszcze FreeRide'owe rampy, oraz Stadion Śląski. Pętla idealnie nadaje się na spokojne i rekreacyjne wyjazdy z rodziną bądź treningi.
2013-08-21 10:28:37
Artmo dodał zdjęcia do trasy Siemianowice - Pogoria IV
2013-08-21 10:28:37
Artmo dodał trasę Siemianowice - Pogoria IV
Raz z górki a raz pod górkę. Czasem nierówna połatana ulica asfaltowa. Większość trasy nie wiązała się ze zbyt dużym ruchem ulicznym. Czasem wąskie drogi. Na tą trasę brać jak najmniej ciężaru. Po drodze są sklepy. Wokół Jeziora jest droga rowerowa. Najtrudniej jest poruszać się po piaszczystych drogach koło plaży przy jeziorze, gdzie jest bardzo nierówny teren i większość drogi trzeba pchać rower jeśli ma się cienkie opony. W pogodny dzień ciężko znaleźć miejsce przy wodzie przez co długo pchałem rower szukając miejsca nad wodą. Ogólnie to polecam tą spokojną trasę gdzie można zauważyć krowy i Jastrzębie :)