Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower
~b.baran

~b.baran

Hmm.... co by tu o sobie napisać?
64.5
Dodane Przejechane Planowane Zdjęcia

Aktywność użytkowników

2017-08-30 08:43:31
~b.baran przejechał trasę Biczyce Dolne - Gródek Nad Dunajcem - Łososina Dolna
Trasa bardzo fajna ale i wymagająca. Start w Biczycach Dolnych. Jedziemy krajową 28 do Nowego Sącza. Droga bardzo fajna i równa. Skręcamy w lewo na światłach i jedziemy do Wielogów. Tam skracamy w prawo, gdzie czeka nas bardzo trudny podjazd, a na dodatek kiepska droga i nie szeroka. Zjazd do samego Gródka nad Dunajcem. Jedziemy w kierunku Rożnowa. Tu liczne podjazdy i zjazdy, droga asfaltowa i polna. Jesteśmy w Łososinie. Podjeżdżamy pod bardzo znany i trudny podjazd do Just. Jedziemy do Nowego Sącza łagodna drogżz dobrym asfaltem. Trasa około 65 KM, bardzo trudna i wyczerpująca. Jedna z najcięższych w tych okolicach!
2017-08-30 08:36:35
~b.baran dodał komentarz do trasy Nowy Sącz - Przehyba - Szczawnica
Zaczynamy w Biczycach Dolnych (Nowy Sącz). Kierujemy się w stronę Starego Sącza - droga jest dość prosta. Następnie podjazd na Przehybe 1175m n.p.m. . Tam do samego szczytu asfalt. Z schroniska kierujemy się w stronę Szczawnicy. Trasa bardzo znana i zarazem bardzo piękna. Widoki są imponujące. Tatry są idealne - nie zapomnijcie zabrać aparatu. Powrót do domu długi ale przyjemny wzdłuż rzeki Dunajec. Zaliczamy kilka podjazdów lecz w większej części droga jest płaska. Potem już ostatnie metry i jesteśmy w Nowym Sączu. - Trasa dla zaawansowanych - Bardzo Trudna - Typ : Górska , Szosa - Najwyższy szczyt Prehyba 1175m n.p.m. - Widoki Imponujące!