Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower
~andycha

~andycha

Hmm.... co by tu o sobie napisać?
0
Dodane Przejechane Planowane Zdjęcia

Aktywność użytkowników

2017-08-13 11:31:22
~andycha dodał komentarz do trasy Giżycko - Kruklanki - Pozezdrze - Świdry - Giżycko
Trasa bardzo zróżnicowana pod względem nawierzchni, niezbyt wymagająca. Ruch samochodowy bardzo mały, największe natężenie ruchu na odcinku Kruklanki/ Jasieniec w zasadzie bardzo niewielkie. Odcinek trasy Giżycko - Kruklin to droga asfaltowa gdzie występuje bardzo małe natężenie ruchu. Trasę z Kruklina do Kruklanek jedziemy trasą szutrową z przeprawą przy starym wiadukcie na rzece Sapinie. Odcinek Kruklanki - Jasieniec to znów szosa, natomiast za Jasieńcem w lewo kierujemy się lasem do Przerwanek. W Przerwankach zaczyna się szosa którą jedziemy przez Pozezdrze aż do samego Harszu. Odcinek Harsz - Pieczarki to odcinek terenowy. W Pieczarkach kierujemy się na Świdry, mamy tam krótki odcinek asfaltowy. Trasa Świdry - Perkunowo - Giżycko to droga terenowa. Przy czym odcinek z Perkunowa do Giżycka pojechałem przez poligon. PS. Zdjęcia które wstawiłem nie powalają ze względu na to że byly robione z telefonu.