Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower
~zgredo

~zgredo

Hmm.... co by tu o sobie napisać?
45.7
Dodane Przejechane Planowane Zdjęcia

Aktywność użytkowników

2017-07-12 16:20:50
~zgredo przejechał trasę Do źródła Bystrzycy
Trasa przebiega w znacznej większości mało uczęszczanymi drogami. Oprócz znajdujących się na rzece starych młynów wodnych atrakcją trasy są wąwozy lessowe. W miejscowości Zakrzówek za kościołem trasa skręca w lewo i prowadzi przez bardzo fajne wąwozy ale jest to trudniejszy wariant trasy, dla miłośników relaksu proponuje pojechać za kościołem prosto. Źródło znajduje się w Sulowie ok. 300-500m od skrzyżowania prowadzącego do miejscowości Studzianki ? klimatyczne miejsce.
2017-05-28 21:47:33
~zgredo dodał komentarz do trasy Szlak Rowerowy Lublin - Nałęczów - Kazimierz Dolny
Trasa wiedzie przez najbardziej znane miejscowości i malownicze rejony zachodniej Lubelszczyzny. Rozpoczyna się w Lublinie przy Muzeum Wsi Lubelskiej i poprzez Dębrowice, Miłocin i przepiękne jary i wąwozy Kazimierskiego Parku Krajobrazowego szlak biegnie do renesansowego Kazimierza Dolnego.