Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower
~marcingrywalski

~marcingrywalski

Hmm.... co by tu o sobie napisać?
215.3
Dodane Przejechane Planowane Zdjęcia

Aktywność użytkowników

2017-05-05 09:49:27
~marcingrywalski przejechał trasę dookoła Babiej Góry
Wyjazd z centrum Zawoi. Potem w prawo na Wełczę. Asfaltem do końca. Teraz robi się ciężko. Szutry i leśne ścieżki. Szczególnie pierwszy odcinek słowacki ok 500 m trzeba doprowadzić do asfaltu. Potem kilku kilometrowy zjazd, gdzie szybko pokonujemy kolejne kilometry. Na tym odcinku mamy kilka niewielkich, ale długich i męczących podjazdów. Asfalt kończy się przy parkingu przy wejściu na Babią od słowackiej strony. Trochę szutru, trochę leśnej drogi zaprowadzi nas do polskiej granicy od której mamy wygodną szutrową drogę i oznakowane trasy rowerowe. Po stronie słowackiej oznakowań brak i trzeba się kierować szlakami pieszymi. W Zubrzycy G. dojeżdżamy do głównej szosy. którą wracamy do Zawoi. Najpierw jednak trzeba pokonać 4 kilometrowy podjazd na przeł. Krowiarki. Potem czeka nas za to długi szybki zjazd do mety.
2016-08-30 11:57:03
~marcingrywalski przejechał trasę Przełęcz Kocierska i Targanicka
Oto krótka, ale obfitująca w podjazdy trasa. Wyjeżdżamy z Andychowa w stronę Kocierzy. Po około 2 km zaczyna się znak stromego podjazdu, który ciągnie się około 4 km. Sam podjazd jest dosyć ciekawy, przede wszystkim z powodu dobrej jakości asfaltu oraz paru serpentyn ciągnących się ostro pod górę. Na samej górze cieszymy się ze zdobycia przełęczy, poczym zjeżdżamy w stronę Żywca. Na zjeździe odpoczywamy przed kolejnym podjazdem, który czeka nas za parę km. Przejeżdżamy przez Tresną i kierujemy się na Międzybrodzie oraz Porąbkę. Urokliwa okolica gór zachęca do kręcenia. W Porąbce szukamy odbicia na przełęcz Targanicką - nasz drugi dzisiaj punkt podjazdowy. Słyszałem od znajomych, że zaczęli tam robić nowy asfalt, dlatego podjazd wkrótce będzie samą przyjemnością. Sam podjazd jest krótki, ale przyjemny. Z przełęczy Targanickiej przebijamy się z powrotem na Andrychów. Nasza mała pętla górska zakończona :)
2016-08-30 11:51:57
2016-08-24 08:13:17
~marcingrywalski dodał zdjęcie do trasy dookoła Babiej Góry