Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower
Maciej Haniaczyk

Maciej Haniaczyk

Hmm.... co by tu o sobie napisać?
312.9
Dodane Przejechane Planowane Zdjęcia

Aktywność użytkowników

2016-08-07 18:45:33
Maciej Haniaczyk dodał i przejechał trasę Osturnia długa pętla
Zapraszam do przejachania.
2016-08-07 14:58:04
Maciej Haniaczyk dodał i przejechał trasę Osturnia krótka pętla.
Ciekawa, warta przejechania.
2016-08-07 14:57:02
Maciej Haniaczyk dodał zdjęcia do trasy Osturnia krótka pętla.
2016-08-04 13:57:44
2016-08-04 10:12:10
Maciej Haniaczyk przejechał trasę Magura Spiska z Bukowiny Tatrzańskiej
Bukowina Klin, jedziemy asfaltem w kierunku Dolnej Bukowiny gdzie na rondzie w prawo pierwszym zjazdem do Jurgowa. Za Jurgowem gdzie obwodnica łączy się skręcamy w podrzędną drogę w lewo. Po ok 1 km opuszczamy asfalt i jedziemy drogą terenową prowadzącą na górną stację kompleksu narciarskiego "Hawrań" tj. Górków Wierch. Dalej jedziemy głównym grzbietem Magury mijając granicę oraz przejeżdżamy drogę asfaltową (biegnącą z Wojtasiej Polany na Pol. Solisko) stromo w górę na Suchy Wierch. Dalej jedziemy głównym grzbietem gdzie co jakiś czas odchodzą drogi w lewo i w prawo. Trzymając się ścieżki biegnącej w okolicy głównego grzbietu drogi (miejscami słabo widoczna) mijamy stare słupki graniczne polsko - słowackie z 1938r. W okolicy Rzepiska (Rzepiski W. 1267 m) stromo w górę osiągamy pd. zbocze. Jeżeli chcemy zdobyć Rzepiski W. musimy skręcić w prawo w górę na szczyt a następnie z powrotem zjazdem i w górę na Przysłop. Dalej w kierunku wschodnim w rejon Osturniańskiej Przeł. (skrzyżowanie przy "Tablicy") gdzie prowadzi droga asfaltowa ze Zdziarskiej Przeł. do Ostrurni, Dol. Bystrej. Teraz jedziemy niebieskim Szlakiem na Jaworzynkę Zdziarską (Prehrstie). Dalej jedziemy do Magurki (1193 m). Na Magurce opuszczamy niebieski szlak i skręcamy w lewo na żółty szlak (w dolnym odcinku po prawej stronie możliwość zwiedzenia Osturniańskiego Jeziora) - Osturnia, na drodze asfaltowej skręcamy w lewo, po ok. 2 km skręcamy w prawo na drogę asfaltową (zn. żółte). Stromy podjazd na Przeł. nad Łapszanką (Łapszanka - Wyżni Koniec). Na tym odcinku po prawej stronie rezerwat przyrody "Małe Osturniańskie Jezioro". Teraz w lewo przez Rzepiska tj. Bryjów W. i Wojtyczki w kierunku Jurgowa przez Brzegi (podjazd) do Bukowiny T.