Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower
Kraszewska Monika

Kraszewska Monika

Hmm.... co by tu o sobie napisać?
165.9
Dodane Przejechane Planowane Zdjęcia

Aktywność użytkowników

2016-09-25 15:37:38
Kraszewska Monika dodał i przejechał trasę Gdynia-Jelitkowo-Gdynia
2016-05-23 11:48:05
2016-05-14 23:25:16
Kraszewska Monika dodał i przejechał trasę Gdy Śród-Obłuże-Chylonia-Witomino-Gdy Śr
Trasa dookoła Gdyni :), gdyby nie ta góóóóra w lesie - trasa byłaby bardzo łatwa, ale i tak polecam
2016-05-14 23:15:25
Kraszewska Monika dodał i przejechał trasę Gdynia-Rewa (szlak ciepłowniczy)-Gdynia
super trasa, żadnych trudnych odcinków, piękne widoki
2016-05-14 23:01:27
Kraszewska Monika dodał i przejechał trasę Gdynia-Wiczlino-Gdynia
Bardzo przyjemna i fajna trasa, miejscami w lesie trochę piaszczyste drogi i kilka niezłych górek ( i kilka zadyszek), ale w sumie miło.
2016-05-14 22:48:11
Kraszewska Monika przejechał trasę Gdynia Śródmieście
Przyjemna trasa po Śródmieściu Gdyni.
2016-05-14 22:29:25
Kraszewska Monika przejechał trasę Góra Donas - Orłowo - Wzgórze Św. Maksymiliana
Ruszamy z parkingu przy ul. Morskiej na wysokości dworca Gdynia Główna. Jedziemy pod górę ul. Wolności gdzie na jej końcu skręcamy w lewo i wjeżdżamy do lasu. teraz trzymamy się niebieskiego szlaku rowerowego i głównej drogi i jedziemy w kierunku Chwarzna. Przecinamy ul. Chwarznieńską i dalej trzymamy się niebieskiego szlaku rowerowego. Na kolejnych dwóch rozwidleniach skręcamy w prawo i dojeżdżamy do przejazdu pod obwodnicą. Za przejazdem skręcamy w lewo i trzymając się żółtego szlaku pieszego dojeżdżamy do ul. Wiczlińskiej, którą przecinamy i jedziemy dalej szlakiem żółtym. Następnie musimy przeprawić się prowizorycznym mostkiem przez rzeczkę Kaczą i wyjeżdżamy na obrzeża dzielnicy Dąbrowa. Jedziemy dalej piaskowymi drogami trzymając się żółtego szlaku do Góry Donas. Po drodze mijamy cmentarzyk prawdopodobnie z czasów II wojny światowej. Po przejechaniu cmentarza zostało już kilkaset metrów do szczytu. Na szczycie Góry Donas znajduje się wieża widokowo - telekomunikacyjna. Wstęp na wieże jest bezpłatny. Ze szczytu zjeżdżamy szeroką drogą do ul Miętowej potem do Nowowiczlińskiej, Chwaszczyńskiej i dalej Wielkopolską jedziemy w kierunku Centrum Gdyni. Na wysokości stacji Trzy Korony skręcamy w prawo w ul. Spokojną i jedziemy asfaltem prosto do końca, następnie drogami gruntowymi dojeżdżamy do drugiej wierzy widokowej (wstęp bezpłatny). Po obejrzeniu widoków z wieży kierujemy się do Orłowa. Z lasu wyjeżdżamy na wysokości CH KLIF. Następnie Al. Zwycięstwa ul. Stryjską, Łużycką, Sportową i Wileńską docieramy do CH Wzgórze gdzie na jego zapleczu wjeżdżamy do lasu i jadąc ostro pod górę docieramy do trzeciej wieży. Niestety wieża jest w fatalnym stanie i wchodzenie na nią jest bardzo niebezpieczne. Następnie zjeżdżamy do ul. Kieleckiej którą dojeżdżamy do do dworca Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana. Tutaj możemy zakończyć naszą wycieczkę.
2016-05-14 22:28:12
Kraszewska Monika przejechał trasę do Rewy szlakiem ciepłowniczym
Witam. Chciałbym zaproponować alternatywną drogę z Gdyni do Rewy. Trasa jest trochę dłuższa niż tradycyjna przez Kosakowo ale nie ma na niej stromych podjazdów i ruch jest znikomy. Większość trasy biegnie drogą techniczną Elektrociepłowni. Musimy dojechać do ul. Puckiej i tam szukać wjazdu na "Ciepłowniczą" - na początku jest charakterystyczna bramka a na niej kilka znaków drogowych (patrz zdjęcie). proszę nie zrażać się nawierzchnią na wjeździe, po przejechaniu 200 m zaczyna się całkiem przyzwoity asfalt. Jedziemy cały czas prosto, przecinając kolejne skrzyżowania. W Mościch Błotach po przejechaniu koło "kapliczki rowerzystów" musimy skręcić w prawo na dość ruchliwą drogę i po 230 m skręcamy w lewo i dalej jedziemy drogą techniczną. Na rozwidleniu kierujemy się w prawo i dalej jedziemy przez las drogą z płyt betonowych. Po wyjechaniu z lasu kierujemy się w prawo i prosto drogą żwirową mijając po drodze wrak łodzi rybackiej dojeżdżamy do drogi asfaltowej na granicy Rewy. Skręcamy w lewo i drogą asfaltową jedziemy prosto do Rewy.
2016-05-14 22:27:24
Kraszewska Monika przejechał trasę Grabówek - Chylonia
Wycieczkę rozpoczynamy na Pl. Neptuna z którego jedziemy ul. Beniowskiego a następnie skręcamy w Demella i wieżdżamy do lasu. Tutaj czeka nas ostry podjazd pod górę nazwaną przez miejscowych Diabelną. Po wjechaniu na górę kierujemy się w lewo i następnie w prawo. Po przejechaniu ok 500 m dojeżdżamy do do niebieskiego szlaku rowerowego (po lewej mijamy drewniany szałas z ławeczkami). Jedziemy prosto aż do skrzyżowania z czerwonym szlakiem rowerowym. Tu skręcamy w prawo i dalej trzymamy się szlaku czerwonego. Po przejechaniu ok 1,8 km docieramy do kładki nad Trasą Kwiatkowskiego; wcześniej po prawej mijamy Pomnik Leśnika. Z kładki można podziwiać panoramę Obłuża. Jadąc dalej czerwonym szlakiem docieramy do ul. Morskiej. Tutaj możemy wrócić tą samą trasą lub ścieżką rowerową wzdłuż Morskiej dojechać do miejsca z którego wyjechaliśmy. Trasa nie jest bardzo wymagająca poza pierwszym podjazdem pod "Diabelną".