Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower
~home165

~home165

Hmm.... co by tu o sobie napisać?
0
Dodane Przejechane Planowane Zdjęcia

Aktywność użytkowników

2016-02-21 18:29:39
~home165 dodał komentarz do trasy Gdańsk - Skarszewy szlakiem dawnej kolei
Trasa prowadzi wzdłuż dawnej linii kolejowej Pszczółki - Skarszewy na której w dwóch krótkich odcinkach jest droga rowerowa pomiędzy Pszczółkami a Żelisławkami a potem krótki odcineczek w Sobowidzu. Od Sobowidza do Skarszew prowadzi biegnącym lokalnymi szosami niebieskim szlakiem rowerowym. Od Gdańska do Pruszcza jedziemy drogą rowerową na wale wzdłuż K. Raduni a potem ciągiem pieszo-rowerowym wzdłuż DK91 przed Pszczółkami skręcamy na drogę rowerową biegnącą na nasypie kolejowym do Żelisławek. Gdy się ona skończy skręcamy w lokalną szosę do Sobowidza po czym na początku wsi skręcamy ponownie na drogę rowerową na nasypie po czym na jej końcu odbijamy w prawo na ciąg pieszo-rowerowy wzdłuż jeziora. Idealne miejsce na odpoczynek. Następnie dojeżdżamy do szosy i skręcamy w lewo i za znakami niebieskiego szlaku rowerowego jedziemy do Skarszew niemalże cały czas wzdłuż dawnej kolei. Mam nadzieje że doczekamy się na jej nasypie drogi rowerowej aż do Skarszew. Ze Skarszew można pojechać drogą rowerową nad jezioro Borówno. Po czym znowu starym torowiskiem po którym prowadzi ddr do Bolesławowa. Tu można wjechać na rowerowy szlak jeziorny.