Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower
Jan Bartoszewicz

Jan Bartoszewicz

Hmm.... co by tu o sobie napisać?
122
Dodane Przejechane Planowane Zdjęcia

Aktywność użytkowników

2015-08-17 20:40:31
Jan Bartoszewicz przejechał trasę Białystok - Wasilków - Krasny Las - Ogrodniczki
Trasę zaczynamy w Białymstoku przy ulicy Raginisa. Kierujemy się na Supraśl. Przed ogrodniczkami odbijamy w lewo na Nowodworce (fragment "kocich łbów"), następnie dojeżdzamy do centrum Wasilkowa gdzie skręcamy w lewo (na Czarną Białostocką/Świętą Wodę). Za sygnalizacją świetlną skręcamy w prawo na Studzianki. Trasa przyjemna, nieco pagórkowata. Tuż przed trasą na Supraśl kończy się asfalt - jakieś 1,5 do 2 kilometrów. Na najbliższym skrzyżowaniu wjeżdżamy znowu na szosę, kierujemy się w prawo na Podsupraśl. Na skrzyżowaniu w Supraślu można skręcić w prawo (wrócić najszybszą drogą do Białegostoku) lub pojechać prosto na Krasny Las tak jak prowadzi moja trasa. W Majówce w prawo na Białystok - kilkukilometrowy fragment nieco częściej uczęszczanej przez samochody trasy. Na rondzie w Grabówce w prawo, dojeżdżamy do ulicy 27 lipca z której odbijamy znowu w prawo na Sowlany. Mijamy Karakule i dojeżdżamy do Ogrodniczek, gdzie skręcamy w lewo do Białegostoku. Trasa ciekawa. Nieco pagórkowata.
2015-08-17 20:36:41
2015-08-17 20:31:59