Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower
~vicom48

~vicom48

Szukam kolegi/koleżanki na niemieckie trasy z Dobrej.Moje tempo to 20-25 km/godz. Dziennie norma 50 km.
163.5
Dodane Przejechane Planowane Zdjęcia

Aktywność użytkowników

2017-04-29 14:31:21
~vicom48 przejechał trasę Police - Dobiesczyn - Hintersee - Rith
Jest to mój pierwszy opis trasy, dlatego proszę o wyrozumiałość chociaż rowerem jeżdżę już parę lat to dopiero teraz zdecydowałem napisać na tym serwisie, bo idea takich serwisów jest bardzo słuszna. A teraz po koleji trasa do Rieth była opisywana już parokrotnie, ale to naprawdę fajna wycieczka do Niemiec, chociażby dla ich wspaniałych ścieżek rowerowych, oznakowania tych ścieżek i traktowania rowerzystów z szacunkiem (Polscy kierowcy uczcie się od Niemców). Bardzo ciekawa jest ścieżka w Hintersee, która prowadzi przez Ludwigshof do Rieth po nasypie byłej kolejki (kiedyś trasa tej linii kolejowej prowadziła do Nowego Warpna). Pozostałością w/w linii kolejowej na owej trasie rowerowej są oznaczenia stacyjek, które tam były oraz w Rieth na granicy Polsko Niemieckiej odremontowany most ceglany. Same miasteczko Rieth to bardzo spokojna osada pełna małych ogródków piwnych :) oraz pensjonatów, w których można wynająć pokój posiada małą plażę i przystań jachtową. Do Rieth z Hintersee można się dostać dwoma drogami albo przez Ludwigshof tzw. trasą lokomotywki (oznakowana jest na białym tle wizerunkiem czarnej lokomotywy), lub tzw. szlakiem czerwonym (białe kółko z czerwoną kropką), ale nie jedziemy przez Ludwigshof, tylko na końcu wsi Hintersee skręcamy w prawo przez malowniczy las. Ja pojechałem trasą lokomotywy a wróciłem czerwonym, oczywiście wcześniej odwiedziłem wspomniany mostek kolejowy na strumieniu Myśliborka pomiędzy Niemcami a Polską.
2017-02-07 20:37:38
~vicom48 przejechał trasę Po Niemczech