Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
Dorota Wojnarowska

Dorota Wojnarowska

Mała
Hmm.... co by tu o sobie napisać?
164.9
Dodane Przejechane Planowane Zdjęcia

Aktywność użytkowników

2016-07-12 15:36:43
Dorota Wojnarowska przejechał trasę Rzeszów - Przylasek
Bardzo przyjemna trasa do Przylasku. Choć wymaga na koniec przynajmniej 3 kilometrów podjazdu, to trasa jest warta przejechania z racji bliskiego położenia od miasta, ciekawego miejsca i świetnych widoków. Zaczynamy od zapory w Rzeszowie i kierujemy się na ulice Kwiatkowskiego, która zaczyna się kilkadziesiąt metrów od zapory. Jedziemy nią cały czas prosto nie skręcając w żadną boczną drogę. Ta ulica powinna przejść w drogę idącą przez Budziwój, następnie lekko pod górkę i trafiamy na przecinającą drogę. Jedziemy na wprost w drogę po przeciwnej stronie, która od razu rozchodzi się w dwie strony - dobijamy w prawo i zjeżdżamy w dół po czym na skrzyżowaniu szutrowych dróg jedziemy prosto. Teraz czeka nas mozolna wspinaczka do Przylasku po szutrowej drodze. Po około 3 kilometrach dojedziemy do lasu. Zaraz przy wjeździe w lewo powinna odchodzić ścieżka - w nią skręcamy. Po minucie jazdy powinniśmy dojechać do widocznej już wcześniej kapliczki, gdzie przy źródełku na jej tyłach można uzupełnić zapasy wody.
2015-04-27 18:07:00
Dorota Wojnarowska dodał i przejechał trasę Rzeszów - Malawa
Podjazd pod górkę daję w kość. na dwa razy można podejść.
2015-04-27 17:03:25
Dorota Wojnarowska dodał i przejechał trasę Rzeszów - Mała
Pierwszy raz tak daleki wypad, rodzinne strony. Bardzo mi się podobało, nawet jeśli żar lał się z nieba, 34 st.