Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
Kuba Gert

Kuba Gert

Opole
Hmm.... co by tu o sobie napisać?
41.4
Dodane Przejechane Planowane Zdjęcia

Aktywność użytkowników

2016-08-14 12:21:15
2016-08-14 12:20:26
Kuba Gert przejechał trasę Kouty nad Desnou - Dlouhé Stráně
Trudna trasa (15 km podjazd) w południowej części pasma Hrubý Jeseník z dużą różnicą wysokości. Piękne widoki, asfaltowa nawierzchnia zamknięta dla ruchu pojazdów silnikowych oraz motocykli (za wyjątkiem obsługi zapory i elektrowni szczytowo-pompowej). W trasę wyruszamy z ośrodka Horskie Centrum Sportu a Zabavy (centrum narciarskie i bike park) kierując się drogą nr 44 w kierunku Cervenohorskie Sedlo po około 1,5 km należy zjechać z głównej drogi w prawo przez mostek i rozpoczyna się pierwszy 4,5 km podjazd pod Dolni Nadrz - Dlouhé Stráně II (dolny zbiornik zapora). Pierwsza część podjazdu jest spokojna o niewielkim nachyleniu, po około 3 km dojeżdża się do rozwidlenia drogi, na którym skręcamy w lewo i rozpoczyna się druga 1,5 km część podjazdu o dużym procencie nachylenia trasy. Po osiągnięciu dolnego zbiornik, trasa przechodzi w lekki 1 km zjazd, na końcu którego rozpoczyna się prawdziwa 8 km wspinaczka pod górę. W trakcie wspinaczki występują różne procenty nachylenia trasy, wg mojego subiektywnego wrażenia (brak oznaczeń na trasie) występują nachylenia od 7% do 11%. Trasę kończymy na małym parkingu pod górnym zbiornikiem elektrowni szczytowo-pompowej Dlouhé Stráně (około 1280 m n.p.m., trasę rozpoczynamy na 550 m n.p.m.).
2015-04-12 15:37:14
Kuba Gert przejechał trasę Wokól Turawy