Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower
Wioletta Czuryńska

Wioletta Czuryńska

Hmm.... co by tu o sobie napisać?
10.1
Dodane Przejechane Planowane Zdjęcia

Aktywność użytkowników

2016-07-30 19:16:41
2014-11-16 00:22:25
Wioletta Czuryńska przejechał trasę Grabówek - Chylonia
Wycieczkę rozpoczynamy na Pl. Neptuna z którego jedziemy ul. Beniowskiego a następnie skręcamy w Demella i wieżdżamy do lasu. Tutaj czeka nas ostry podjazd pod górę nazwaną przez miejscowych Diabelną. Po wjechaniu na górę kierujemy się w lewo i następnie w prawo. Po przejechaniu ok 500 m dojeżdżamy do do niebieskiego szlaku rowerowego (po lewej mijamy drewniany szałas z ławeczkami). Jedziemy prosto aż do skrzyżowania z czerwonym szlakiem rowerowym. Tu skręcamy w prawo i dalej trzymamy się szlaku czerwonego. Po przejechaniu ok 1,8 km docieramy do kładki nad Trasą Kwiatkowskiego; wcześniej po prawej mijamy Pomnik Leśnika. Z kładki można podziwiać panoramę Obłuża. Jadąc dalej czerwonym szlakiem docieramy do ul. Morskiej. Tutaj możemy wrócić tą samą trasą lub ścieżką rowerową wzdłuż Morskiej dojechać do miejsca z którego wyjechaliśmy. Trasa nie jest bardzo wymagająca poza pierwszym podjazdem pod "Diabelną".