Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower
~jowitamazury

~jowitamazury

Hmm.... co by tu o sobie napisać?
41.1
Dodane Przejechane Planowane Zdjęcia

Aktywność użytkowników

2014-10-26 19:44:51
~jowitamazury przejechał trasę Trzebinia - Kraków
Naszą przygodę rozpoczynamy w Trzebini. Zależy nam głównie na ominięciu ruchliwej i niebezpiecznej DK79. Zaraz za światłami kierując się w stronę Młoszowej skręcamy w prawo, gdzie po przejechaniu przejazdu kolejowego naszym oczom ukazuje się szutrowa, świetnie utrzymana droga prowadząca przez Puszczę Dulowską. W otoczeniu lasów jedziemy cały czas prosto, kierując się niebieskim szlakiem rowerowym. W Rudnie szlak zmienia kolor na czerwony i dalej prowadzi spokojnymi dróżkami leśnymi. Trzeba zwrócić uwagę, że na części leśnego odcinka występuje asfalt, jedzie się po nim bardzo dobrze. Następnie przejeżdżamy pod autostradą i kierujemy się na widoczny po lewej mini wąwóz. Tu będzie trochę pod górkę, ale co tam, przecież nie może być cały czas płasko. Później przejeżdżamy mostem nad autostradą i kierujemy się na wsie : Chrosna oraz Morawica. Lubiący podjazdy mogą skręcić na Brzoskwinię ( pyszna nazwa :) ) i pojechać górą. Po chwili dojeżdżamy do lotniska, skąd do centrum Krakowa już parę kilometrów :)