Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
Grzegorz Kowalski

Grzegorz Kowalski

Kutno
Hmm.... co by tu o sobie napisać?
1725.1
Dodane Przejechane Planowane Zdjęcia

Aktywność użytkowników

2014-11-02 18:44:17
2014-08-18 14:53:33
2014-08-18 14:52:25
Grzegorz Kowalski przejechał trasę do zamkowych ruin w Besiekierach
Wycieczka rowerowa do ruin zamku w Besiekierach - początkowo wiodąca wzdłuż Pradoliny Warszawsko-Berlińskiej, później - przez rolnicze tereny powiatu łęczyckiego. Początek i koniec trasy w Łęczycy. Na ostatnich kilometrach - uwaga na wzmożony ruch na drodze krajowej nr 1.
2014-08-17 11:17:19
Grzegorz Kowalski przejechał trasę Świnoujście - Kołobrzeg - Hel
W zależności od pogody i nastawienia kolarza trasa przewidziana jest na 1 lub 2 tygodnie. Istnieje możliwość podziały na dwa etapy z Kołobrzegiem pośrodku. Wszystko z uwagi na transport, czyli konieczność przewiezienia roweru. Noclegi na trasie na polach namiotowych, ewentualnie przy sprzyjających warunkach wprost na plaży. Tempo przewidziane niewielkie, gdyż kładę nacisk na walory krajoznawcze. Pierwsza część startowa wymaga trochę wysiłku bo to całkiem spore górki jak na tę krainę geograficzną. Generalnie poruszanie się duktami leśnymi. Trzeba się przygotować na brnięcie w piachu. Miejscami także, np. w okolicy Pogorzelicy trzeba poruszać się plażą, aby ominąć teren poligonowy lub nadrobić sporo kilometrów asfaltową i mocno uczęszczaną drogą. W Kołobrzegu rowerowy spacer po odbudowanej starówce oraz wyjazd promenadą i plażą po jej zakończeniu aż do byłego lotniska w Sianożętach. Potem wzdłuż plaży aż do odbicia do Darłowa. Po zwiedzeniu Darłowa wracamy na wybrzeże do Darłówka.kolejne etapy do Ustka i Łeba. Tu znów spory kawałek plażą.We Władysławowie wjeżdżamy na płw. Helski i już drogą Dojeżdżamy do Helu. Mamy za sobą niemal całe wybrzeże.