Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower
Anna Rogala

Anna Rogala

Hmm.... co by tu o sobie napisać?
304.9
Dodane Przejechane Planowane Zdjęcia

Aktywność użytkowników

2015-07-18 14:41:09
Anna Rogala dodał komentarz do trasy Augustów - Jezioro Sajno - Kanał Augustowski
Zaczynamy w parku w centralnym miejscu Augustowa jedziemy ulicą Wojska Polskiego prowadzacą na Warszawę, aż do ronda wjazdowego. Na rondzie skręcamy w lewo i następnie jedziemy prosto, aż dotrzemy do jeziora Sajna, tuż obok którego przebiega szosa. Za polem biwakowym w odległości 300 metrów znajduje się zjazd w las w prawo. Na rozwidleniu dróg skręcamy w prawo i cały czas jedziemy prosto trzymając się głównej drogi. Po wyjechaniu z lasu skręcamy w prawo i po minięciu tablicy z nazwą miejscowości Białobrzegi po około 100 metrach skręcamy w prawo zjeżdzając z małej górki. Następnie jedziemy wzdłuż kanału Augustowskiego. Na jednym krótki odcinku jazda wzdłuż samego kanału nie jest możliwa, ale w odległości 5 metrów od kanału znajduje się asfaltowa droga. Niestety drogę naszą blokuje most na który musimy wejść wraz z rowerem po schodach aby po przejściu przez ulicę ponownie na niego wsiąść. Następnie dojeżdżamy do "obwodnicy" Augustowa, gdzie kończy się nasza podróż wdłuż kanału Augustowskiego i musimy zapuścić się w środek miasta tak aby dotrzeć z powrotem do punktu startowego.
2014-07-17 18:24:12
Anna Rogala dodał zdjęcie do trasy Jastarnia-Jastrzębia Góra
2014-07-17 17:57:29
Anna Rogala dodał zdjęcie do trasy Jastarnia-Krokowa
2014-07-17 17:51:30
Anna Rogala dodał i przejechał trasę Jastarnia-Krokowa
Przyjemna, nietrudna trasa prowadząca dwoma ścieżkami rowerowymi: Jastarnia-Władysławowo oraz Swarzewo-Krokowa wzdłuż dawnych torów kolejowych. Dla tych, którzy lubią śpiew ptaków i spokój. Między Władysławowem a Swarzewem trzeba przemieścić się chodnikiem wzdłuż trasy Gdynia-Władysławowo.
2014-07-16 20:10:27
Anna Rogala dodał i przejechał trasę Jastarnia-Jastrzębia Góra
Do Władysławowa przyjemna ścieżka rowerowa brzegiem Zatoki Puckiej. We Władysławowie mijamy Ośrodek Przygotowań Olimpijskich i dalej jedziemy poboczem drogi, kierując się na Jastrzębią Górę. Trasa obfituje w podjazdy i zjazdy, może wydać się uciążliwa. Trudy wycieczki rekompensują ładne widoki, jeśli pokusimy się o zejście do Wąwozu Chłapowskiego czy zwiedzenie latarni w Rozewiu.
2014-07-16 19:46:34
Anna Rogala przejechał trasę Puck - Hel
Niezwykle przyjemna trasa prowadząca ścieżką rowerową nad Zatoką Pucką. Po drodze można zwiedzić znane nadmorskie miejscowości, w Jastarni w awionetce oderwać się od ziemi, a na Helu w Muzeum Obrony Wybrzeża zapoznać się z historią obrony Wybrzeża. Trasa wykorzystywana nie tylko przez rowerzystów, ale także przez licznych spacerowiczów, co jednak nie ujmuje jej uroku. Osobiście najbardziej urzekł mnie odcinek w okolicach Kuźnicy, gdzie ścieżka oddalona jest od ulicy i wiedzie przez bujną roślinność. Warto poświęcić cały dzień na ten szlak i wszystko zobaczyć, a powrót można zaplanować pociągiem z Helu.
2014-07-16 19:40:34
Anna Rogala przejechał trasę Władysławowo - Jastarnia
Prosta dobra droga, bez jakichś szczególnych podjazdów. Praktycznie cały czas jedzie się chodnikiem(drogą rowerową)