Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower
Letnica Belapartizan

Letnica Belapartizan

Hmm.... co by tu o sobie napisać?
75.3
Dodane Przejechane Planowane Zdjęcia

Aktywność użytkowników

2014-07-06 12:46:28
2014-07-06 12:18:36
Letnica Belapartizan przejechał trasę z Centrum Warszawy nad Zalew Zegrzyński
Trasa zaczyna się na Placu Trzech Krzyży. Ulicą Książęcą dojeżdżamy do ścieżki rowerowej,z której zjeżdżamy na ul.Topiel. Do Wybrzeża Kościuszkowskiego docieramy poprzez zjazdy przy Centrum Nauki Kopernik. Jadąc wzdłuż Wisły odbijamy na Most Gdański, za którym kierujemy się do ul. Jagiellońskiej. Wzdłuż ul. Jagiellońskiej można jechać chodnikiem przy wschodniej części jezdni, jednak w dniu mojego przejazdu (08.2011) prace budowlane przy Trasie Toruńskiej uniemożliwiły przejazd po chodniku pod samą trasą, ten krótki kawałek trzeba pokonać ulicą. Dojeżdżając do ul. Modlińskiej najlepiej przejść na jej drugą stronę - zachodnią (kolejne prace na drodze)i ścieżką rowerową dotrzeć do ul.Płochocińskiej. Dalej jadąc chodnikiem cały czas wzdłuż ul. Płochocińskiej, a następnie Jana Kazimierza dojedziemy do Nieporętu,na rondzie skręcamy w lewo i pokonując krótki kawałek poboczem drogi docieramy do mety. Sama trasa jest nietrudna, prowadzi po utwardzonej powierzchni, lecz może być niezbyt ciekawa dla osób, które preferują wędrówki z dala od ulic, jednak pobyt nad Zalewem na pewno zrekompensuje niedoskonałość wędrówki.