Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower
Maciej Kula

Maciej Kula

Nowa Deba
Hmm.... co by tu o sobie napisać?
1331.3
Dodane Przejechane Planowane Zdjęcia

Aktywność użytkowników

2019-07-09 23:12:28
Maciej Kula przejechał trasę Niedziela 17:06
2017-10-30 10:44:07
Maciej Kula planuje przejechać trasę przez Ojcowski Park Narodowy
2015-02-18 11:14:13
2015-02-18 11:13:06
Maciej Kula przejechał trasę Trzebinia - Kraków
Naszą przygodę rozpoczynamy w Trzebini. Zależy nam głównie na ominięciu ruchliwej i niebezpiecznej DK79. Zaraz za światłami kierując się w stronę Młoszowej skręcamy w prawo, gdzie po przejechaniu przejazdu kolejowego naszym oczom ukazuje się szutrowa, świetnie utrzymana droga prowadząca przez Puszczę Dulowską. W otoczeniu lasów jedziemy cały czas prosto, kierując się niebieskim szlakiem rowerowym. W Rudnie szlak zmienia kolor na czerwony i dalej prowadzi spokojnymi dróżkami leśnymi. Trzeba zwrócić uwagę, że na części leśnego odcinka występuje asfalt, jedzie się po nim bardzo dobrze. Następnie przejeżdżamy pod autostradą i kierujemy się na widoczny po lewej mini wąwóz. Tu będzie trochę pod górkę, ale co tam, przecież nie może być cały czas płasko. Później przejeżdżamy mostem nad autostradą i kierujemy się na wsie : Chrosna oraz Morawica. Lubiący podjazdy mogą skręcić na Brzoskwinię ( pyszna nazwa :) ) i pojechać górą. Po chwili dojeżdżamy do lotniska, skąd do centrum Krakowa już parę kilometrów :)
2015-01-14 11:58:26
Maciej Kula planuje przejechać trasę Jurajski Szlak Orlich Gniazd
2015-01-05 08:47:43
Maciej Kula przejechał trasę Kraków - Zabierzów - Liszki - Kraków
Sympatyczna w sam raz na mały trening. Są i długie podjazdy. Uwaga na remonty i objazdy na drogach.
2014-11-26 09:45:52
Maciej Kula przejechał trasę Świnoujście - Kołobrzeg - Hel
W zależności od pogody i nastawienia kolarza trasa przewidziana jest na 1 lub 2 tygodnie. Istnieje możliwość podziały na dwa etapy z Kołobrzegiem pośrodku. Wszystko z uwagi na transport, czyli konieczność przewiezienia roweru. Noclegi na trasie na polach namiotowych, ewentualnie przy sprzyjających warunkach wprost na plaży. Tempo przewidziane niewielkie, gdyż kładę nacisk na walory krajoznawcze. Pierwsza część startowa wymaga trochę wysiłku bo to całkiem spore górki jak na tę krainę geograficzną. Generalnie poruszanie się duktami leśnymi. Trzeba się przygotować na brnięcie w piachu. Miejscami także, np. w okolicy Pogorzelicy trzeba poruszać się plażą, aby ominąć teren poligonowy lub nadrobić sporo kilometrów asfaltową i mocno uczęszczaną drogą. W Kołobrzegu rowerowy spacer po odbudowanej starówce oraz wyjazd promenadą i plażą po jej zakończeniu aż do byłego lotniska w Sianożętach. Potem wzdłuż plaży aż do odbicia do Darłowa. Po zwiedzeniu Darłowa wracamy na wybrzeże do Darłówka.kolejne etapy do Ustka i Łeba. Tu znów spory kawałek plażą.We Władysławowie wjeżdżamy na płw. Helski i już drogą Dojeżdżamy do Helu. Mamy za sobą niemal całe wybrzeże.
2014-07-03 10:46:35