Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower
~agaj666

~agaj666

Hmm.... co by tu o sobie napisać?
0
Dodane Przejechane Planowane Zdjęcia

Aktywność użytkowników

2014-06-04 18:22:59
~agaj666 dodał komentarz do trasy Warszawa - Otwock
Bardzo malownicza trasa przez Mazowiecki Park Krajobrazowy. Trasę można rozpocząć np. z ronda Wiatraczna. Polecam jechać ul. Szaserów, w większości jest tu ścieżka rowerowa do stacji PKP Gocławek. Stąd ul. Korkową do rezerwatu im. Jana III Sobieskiego. Od tego momentu trasa niemal wyłącznie w terenie pośród lasów. Lasami dostajemy się do Międzylesia. Trasa przebiega zgodnie ze szlakiem czerwonym, w tym miejscu bardzo dobrze oznaczonym. Jedziemy ciekawą drogą pośród lasów z dużą ilością zakrętów. Po drodze ciekawe torfowiska Zielony i Biały Ług. Docieramy do wsi Wiązowna. Za nią jeden z najładniejszych fragmentów szlaków rowerowych w okolicach Warszawy wzdłuż rzeki Mieni. Kilkukilometrowy odcinek wzdłuż krętego koryta z wysokimi skarpami zapadnie Wam na długo w pamięci. Odcinek jest poza pięknymi widokami świetną zabawą dla wszystkich lubiących techniczną jazdę. Znad Mieni kierujemy się do mostu na Świdrze. Po jego przejechaniu lasem i ulicami po kilku kilometrach docieramy do centrum Otwocka.