Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower
Bogna Magdalena

Bogna Magdalena

Warsaw, Poland
Hmm.... co by tu o sobie napisać?
27.5
Dodane Przejechane Planowane Zdjęcia

Aktywność użytkowników

2017-08-12 13:14:27
Bogna Magdalena planuje przejechać trasę Okrążenie jeziora Wigry
2014-04-24 15:20:20
Bogna Magdalena planuje przejechać trasę Z Żoliborza do Kampinosu
2014-04-24 15:20:20
Bogna Magdalena przejechał trasę Z Żoliborza do Kampinosu
Ta trasa jest świetną alternatywą do przedostania się z Żoliborza do KPN. ZACZYNAMY!!! Wyruszamy spod stacji metra Dworzec Gdański-jet to świetne miejsce do startu. Ruszamy w stronę Arkadii ulicą Zygmunta Słomińskiego, następnie przy Arkadii jedziemy Jana Pawła II. Przejeżdżamy na drugą stronę by dostać się na Broniewskiego. Jedziemy nią cały czas prosto ścieżką rowerową. Skręcamy w Perzyńskiego przy komisariacie policji, i do marymonckiej. Tą jedziemy w kierunku AWFu, dalej cały czas przy torach do ulicy Dewajtis. Skręcamy na drugą stronę i jedziemy nową ścieżką asfaltową. Dalej mijamy zgrupowania AK Kampinos, i dalej pułkową. jedziemy cały czas prosto. Mijamy stacje benzynową i skręcamy w Wójcickiego. dalej w Dziekanowską i przez las młociński trzymamy się niebieskiego szlaku, mijamy Dom jednorodzinny, dalej Kampinowską i dalej prosto do Kampinowskiego Parku Narodowego.