Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower
~malinapaw

~malinapaw

Hmm.... co by tu o sobie napisać?
47.5
Dodane Przejechane Planowane Zdjęcia

Aktywność użytkowników

2013-09-30 16:04:11
~malinapaw dodał i przejechał trasę Z widokiem na Babią Górę
Trasa bogata w piękne widoki na Tatry i Babią Górę. Samochód zostawiamy na stacji Statoil w Lipnicy Małej (jest parking, bez problemu można zostawić auto). Jedziemy asfaltem pod lekką górkę w stronę Lipnicy Małej, dalej cały czas prosto aż dojedziemy do Babiogórskiego Parku Narodowego (do tego momentu mamy za sobą ok. 12 km podjazdu). Tam skręcamy w lewo i kierujemy się w stronę granicy. Po drodze mijamy polanę Gubernasówkę, na której warto się zatrzymać (ładne widoki). Po przekroczeniu granicy zaczyna się bardziej wymagający teren. Po deszczu występuje dosyć obfite błoto Jedziemy szlakiem prowadzącym do Oravskiej Polhory (praktycznie cały czas z górki). Gdy dotrzemy do pierwszych zabudowań kamienista droga zamienia się w asfalt. Z Oravskiej Polhory kierujemy się na Namestovo. Droga nie jest bardzo ruchliwa. Na dużym skrzyżowaniu skręcamy w lewo na Bobrov (wszystko dobrze oznakowane, więc ciężko tu już się zgubić). Od Bobrova droga staje się jeszcze mniej ruchliwa.
2013-09-30 15:47:53
~malinapaw dodał zdjęcia do trasy Z widokiem na Babią Górę