Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower
Rafał Sobczuk

Rafał Sobczuk

Hmm.... co by tu o sobie napisać?
40.8
Dodane Przejechane Planowane Zdjęcia

Aktywność użytkowników

2014-07-31 10:07:55
Rafał Sobczuk planuje przejechać trasę Wisełka - Międzywodzie
2013-09-07 20:25:59
Rafał Sobczuk przejechał trasę Łeba - wycieczka na wydmy
Na wycieczkę trzeba zarezerwować większą część dnia. Warto spędzić trochę czasu na wydmach :) Wycieczka zaczyna się pod ogromnym kościołem, w pobliżu wypożyczalni rowerów. Rowery niestety nie są najlepsze, w całej Łebie można spotkać turystów zmagających się z wypożyczonymi maszynami ;) Na szczęście w razie problemów można poprosić o pomoc w wypożyczalniach spotkanych po drodze - przykręcą co trzeba. Lepsze rowery są do wypożyczenia przy wejściu na teren rezerwatu (w miejscowości Rąbka). Wejście na ścieżkę prowadzącą na wydmy jest płatne. Przed samymi wydmami bezpłatny parking rowerowy. W drodze powrotnej warto zahaczyć o port w Łebie - można tam zjeść pyszną, świeżą rybkę! Na końcu wycieczki jedziemy ulicą Kościuszki, najbardziej reprezentacyjnym deptakiem Łeby.
2013-09-07 20:21:10
Rafał Sobczuk przejechał trasę Stilo - Łeba