Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower
Agnieszka Aga

Agnieszka Aga

Hmm.... co by tu o sobie napisać?
69.4
Dodane Przejechane Planowane Zdjęcia

Aktywność użytkowników

2016-06-17 20:48:15
2013-09-02 21:49:29
Agnieszka Aga przejechał trasę Warszawa - Bielany - Powiśle
Start na Bielanach na skrzyżowaniu Podleśnej i Marymonckiej (domyślny). Jedziemy w kierunku Gwiaździstej, następnie gdy dotrzemy do Kępy Potockiej wyruszamy w kierunku Powiśla cały czas trzymając się ścieżki rowerowej (szlak Wisły- niebieski). Gdy dotrzemy do mostu Gdańskiego, to wchodzimy na drugi jego poziom i przez most na drugą stronę. Następnie przy ZOO jedziemy cały czas przy Wiśle. Gdy dotrzemy do mostu Świętokrzyskiego, to skręcamy i przez most na drugą stronę. Gdy dotrzemy na drugi koniec musimy zejść z roweru i przejść po malutkich niebezpiecznych schodkach znajdujących się pod mostem by dotrzeć na ścieżkę dla rowerzystów. Gdy już tam się znajdziemy jedziemy przy Wiśle w przeciwnym kierunku jakim jechaliśmy po drugiej stronie Wisły. Przy moście gdańskim przechodzimy na drugą stronę Wybrzeża Gdyńskiego i kierujemy się an ulicę Krajewskiego. Gdy już na niej się znajdziemy jedziemy cały czas za Warszawską Cytadelą. Następnie kierujemy się do Wybrzeża Gdyńskiego i trafiamy na Szlak Wisły. Kierujemy się do Kępy potockiej. Następnie okrążamy jaw kierunku zachodniej i udajemy się do ulicy Promyka którą jedziemy cały czas prosto Uwaga nie ma tam ścieżki rowerowej! Następnie jedziemy przez Park Kaskada, Aleją słowiańska do Marymonckiej i na koniec prosto do skrzyżowania.
2013-09-02 21:27:09
2013-09-02 21:23:44
Agnieszka Aga przejechał trasę kanałem Żerańskim nad Zegrze
Wyjazd z ulicy Łabiszyńskiej spod Basenu. Można tam zostawić samochód na parkingu piętrowym. Przecinamy Trasę Toruńską, skręcamy w lewo w ulicę Kopijników i zaraz w prawo w Białołęcką, którą prowadzi nas aż do Kanału (około 4 km). Ten etap jest szosowy. Może być duży ruch, zwłaszcza w niedziele w czasie giełdy samochodowej. Ale można jechać chodnikiem. Następnie na skrzyżowaniu z ulicą Ciesielników Białołęcka odbija w prawo w dół. Widzimy po lewej stronie Kanał Żerański wzdłuż którego kontynuujemy jazdę, w dalszym ciągu po asfaltowej/betonowej ulicy Białołęckiej aż do pętli autobusowej i bazy budowlanej. Objeżdzamy bazę z prawej strony. Zaczyna się droga bita. Jedziemy nią aż do skrzyżowania z ulicą Kobiałki. Tam przejeżdzamy przez most i ostro skręcamy w prawo i w dół nad Kanał. Ścieżka prowadzi nas wzdłuż Kanału tym razem po lewej stronie Kanału aż do Nieporętu. Gdy śnieżka się skończy skręcamy w lewo i zaraz w prawo w Jana Kazimierza pod wiaduktem kolejowym. Potem prosto do ronda i w prawo w Zegrzyńską. Po przejechaniu nad Kanałem skręcamy w lewo przy stacji benzynowej w ulicę Wojska Polskiego. Po 500m ścieżką rowerową dojeżdzamy na postój w porcie Piława po lewej stronie. Powrót nie jest zaznaczony na mapie ale przebiegał dokładnie tą samą trasą. Długość całej trasy wg licznika wyniosła 41,7 km.