Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower
~donkapela

~donkapela

Hmm.... co by tu o sobie napisać?
67.5
Dodane Przejechane Planowane Zdjęcia

Aktywność użytkowników

2013-09-11 17:58:44
2013-08-30 14:22:56
~donkapela przejechał trasę Witkowo - Ostrowite Prymasowskie - Skorzęcin
Z Witkowa wyjeżdżamy drogą na Trzemeszno, przejeżdżamy przez wieś Witkówko i Folwark. W m.Krzyżówka za żwirownią skręcamy w prawo wjeżdżając na żółty szlak rowerowy, po kilkuset metrach kończy się asfalt i jedziemy drogą polną wśród lasów i pól do m.Gaj. Tam przy bocianim gnieździe na słupie skręcamy w lewo i pagórkowatą drogą dojeżdżamy do stanicy harcerskiej, gdzie dalej niebieskim szlakiem rowerowym przez pola i lasy jedziemy do Ostrowitego Prymasowskiego. Odcinek wzdłuż jeziora pokonujemy drogą asfaltową. Po kilku kilometrach nawierzchnia asfaltowa zmienia się w szutrową, przejeżdżamy wieś Raszewo i Kinno cały czas "niebieskim". W Skubarczewie ostro skręcamy w lewo i dalej "niebieskim" dojeżdżamy do Skorzęcina po drodze mijając urokliwy młyn wodny w Piłce. W Skorzęcinie można sobie zrobić dłuższy odpoczynek w jednym z wielu punktów gastronomicznych na terenie ośrodka. Z ośrodka wyjeżdżamy główną drogą w kierunku wsi Skorzęcin za którą zjeżdżamy z drogi asfaltowej w polna i wzdłuż "żółtego" szlaku rowerowego wracamy do Witkowa. Na całej trasie odcinki asfaltowe są w dobrym stanie, a natężenie ruchu znikome z wyjątkiem odcinka między ośrodkiem wypoczynkowym a wsią Skorzęcin gdzie w sezonie letnim ruch jest wzmożony.