Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower
Olga Bednarczyk

Olga Bednarczyk

Hmm.... co by tu o sobie napisać?
173
Dodane Przejechane Planowane Zdjęcia

Aktywność użytkowników

2013-08-21 15:38:04
2013-08-21 14:24:04
2013-08-21 14:24:04
Olga Bednarczyk przejechał trasę Kraków - Kalwaria
Zaczynamy w Krakowie na ulicy Monte Cassino, którą jedziemy aż do mostu. Przed mostem skręcamy w lewo i wjeżdżamy na wały wiślane którymi jedziemy doprowadzą nas do Tyńca. W Tyńcu przy Wiśle skręcamy w lewo pod stromą i małą górke pod klasztor. Jedziemy tą ulicą, aż do samego jej końca. Gdy dojedziemy do głównej drogi skręcamy w prawo na Skawine. Będąc już w Skawinie, na rynku skręcamy w prawo na Radziszów i tą drogą jedziemy do końca Radziszowa, gdzie tuż obok stacji kolejowej skręcamy w prawo pod bardzo stromą górke z której następnie jest fajny stromy zjazd. Przejeżdżamy przez tory kolejowe za którymi skręcamy w prawo w główną ulice którą jedziemy aż do Przytkowic gdzie dojeżdżamy do głównej drogi. Skręcamy w lewo na kalwarie i jedziemy tą dość ruchliwą drogą, aż do samego końca naszej trasy.
2013-08-21 14:24:04
Olga Bednarczyk przejechał trasę wzdłuż Wisły
Trasa prowadzi ścieżkami rowerowymi wzdłuż Wisły. Jej bieg rozpoczyna się na północnym brzegu rzeki pod mostem Dębnickim w okolicach Wawelu. Początkowo kierujemy się zgodnie z biegiem rzeki bulwarami wiślanymi do stopnia wodnego "Dąbie", gdzie musimy przeprowadzić rower pod drogą. Po drugiej stronie trasa prowadzi do końca ścieżki rowerowej przy alei Pokoju, gdzie zawracamy. Kierując się w górę rzeki dojeżdżamy do mostu Grunwaldzkiego, którym przeprawiamy się na południowy brzeg, skąd trasa prowadzi ścieżką rowerową wzdłuż ulicy Tynieckiej. W okolicach skrzyżowania Tynieckiej z Ćwitkową trzeba zjechać z wału w stronę rzeki i drogą gruntową dotrzeć do kolejnego odcinka ścieżki rowerowej, która, z małą przerwą na ulicy Widlakowej, prowadzi już pod Tor Kajakarstwa Górskiego. Przy torze zawracamy i kierujemy się tą samą trasą do mostu Dębnickiego, którym przeprawiamy się na północny brzeg, gdzie kończymy trasę w miejscu, w którym ją rozpoczęliśmy. Trasa bywa zatłoczona w słoneczne weekendy i dni wolne.