Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower
Eva

Eva

Ustrzyki Dolne
Hmm.... co by tu o sobie napisać?
184.8
Dodane Przejechane Planowane Zdjęcia
Czarna-Polana-Rajskie-Krywe-Hulskie-Polana-Czarna - MojRower.pl

Eva

Aktywność użytkowników

2013-08-22 06:26:04
Eva dodał zdjęcia do trasy Do worka bieszczadzkiego
2013-08-22 06:26:04
Eva dodał i przejechał trasę Do worka bieszczadzkiego
Piękna, odludna trasa, prowadząca drogami szutrowymi (33,5 km) asfaltem i drogami gruntowymi. Poza sezonem całkowicie wyludniona trasa. Trudy podróży rekompensuje piękny krajobraz. Trasa biegnie gdzieniegdzie tuż obok granicy z Ukrainą. Uwaga na drogi szutrowe wysypane kamieniem. Zaczynamy obok siedziby straży granicznej w Stuposianach. Dosyć zniszczona droga asfaltowa prowadzi do Mucznego. Zaraz za resztkami mostu w Tarnawie Niżnej trzeba skręcić w prawo w drogę leśną. Do Bukowca czeka nas około 10 km stokówką. Zaraz za parkngiem w Bukowcu jest szlak rowerowy BdPN ?Górny San? który prowadzi drogą szutrową i przez ukwieconą łąkę do cmentarza w Beniowej- urokliwe miejsce. Z Beniowej piękna panorama na Bukowe Berdo. Pętla prowadzi z powrotem do parkingu w Bukowcu, a dalej pojawia się droga asfaltowa obok torfowiska i dalej do Tarnawy Niżnej i zagrody żubrów w Mucznem. Trasa ta, nieco z dala od najczęściej odwiedzanych miejsc w Bieszczadach jest bardzo atrakcyjna przyrodniczo. Nie ma wielkich wzniesień, chociaż jest kilka męczących podjazdów.
2013-08-21 17:00:03
Eva planuje przejechać trasę Mała pętla bieszczadzka