Przejechałem od Kętrzyna przez Sztynort do Giżycka skracając z Harszu w stronę Pieczarek przez las. Fajny fragment od Parcza koło starej stacji kolejowej i później przez las, dalej wokół jezioru drogi różnego gatunku: szutrowe, brukowe, asfaltowe.
bumer • 15.09.2015Trasę przejechałem z małą modyfikacją: na Radzieje pojechałem przez Pilwę, w Harszu bezpośrednio na Pieczarki a w Świdrach przez pola na Antonowo. Nawierzchnia dobra na t rasie jednak przy tej modyfikacji bez dobrych opon ciężko będzie ponieważ około 30 km to szuter
lukasz-junko • 22.08.2012Trasy nie przejechałem ale byłem tam kiedyś, na pewno byłaby ciekawa
zdz20 • 11.01.2010